27 Mart 2014 Perşembe

SUPERBAD - Maid in Love

Hande Çokrak'ın Maid in Love markasının sunumu yine tüm moda haftası kapsamında en sevdiklerimden biri oldu. Superbad koleksiyonu, ilhamını insanların gelecekte kendilerini değiştirmek / süper güçler kazandırmak için kullanabilecekleri gelişmiş teknoloji fikrinden ve böyle bir olası durumda çoğu insanın kötü emellerini gerçekleştirmeye yöneleceği tahmininden alıyor.
Maid in Love's presentation of Hande Çokrak's latest collection Superbad was one of the greatest work has been done during the whole fashion week. The inspiration comes from technological developments, which will be enable us to transform ourselves / gain super powers and designer's  prediction that most of all will use their powers to accomplish their evil plans in such a case. 

Eğlenceli dijital baskılar ve birçok ögenin bir arada kullanılması bakımından bu koleksiyon en çok Jeremy Scott tasarımlarıyla kıyaslanmış olsa da, hikaye ve sunum bakımından kesinlikle farklı kulvarda olduklarına inanıyorum. Keyifli (ve Türk modası için alışılmadık) bir sunum oldu, fonda ise Batman ve Superman filmlerinden theme song'lar koleksiyona eşlik etti.
Fun digital prints and chaotic looks remind Jeremy Scott designs in general, however I think this was a better work with its cool inspiration and enjoyable (+ surprising for Turkish fashion) presentation. And in the background, Batman's and Superman's theme songs were playing.

Fotoğraflar Zimbio'dan alıntıdır. / Photos are taken from Zimbio.

Hiç yorum yok: