14 Mart 2014 Cuma

En İçten Dilekler / Wishful Thinking

Cenazemiz için verilen bir günlük aradan sonra, şov devam ediyor ancak eskisi gibi değil. Berkin Elvan, her sunumun / defilenin sonunda anılıyor. Günün finali Gamze Saraçoğlu defilesi de tamamen sessiz gerçekleşti. Gerçekler bir an bile zihnimizden çıkmıyor, acı eksilmiyor. Diğer yandan insan umudu olmadan hayatta kalamıyor. Etrafımda zihni & kalbi güzel insanları gördükçe, işlerin yoluna girme ihtimalini düşünmeden edemiyorum. Şans var mı dersiniz?
After one-day pause for Berkin Elvan's funeral, show goes on but not in the same old way. His name is mentioned at the end of all presentations / runway shows. Gamze Saraçoğlu presented her collection silently in memory of him. Truth stays close to us, pain lasts. On the other hand, human is a creature that is incapable of living without his / her hopes. And every time I see people with beautiful mind & heart, I dream and think of better days. We might have a chance?

Mango bluz / blouse, BSL etek / skirt, H&M kolye / necklace, MM6 çanta / bag.

4 yorum:

tatlı kedi quen dedi ki...

haklısın cnm. umudu kaybetmemeliyiz...

türkan engin dedi ki...

ah be canım. ben Çanakkale de yaşayan bir bayanım. ülkenin en batısında öğrenim düzeyi yüksek bir il olmasına rağmen Berkin için yapılan yorumları bir duysan hiç umutlu olamıyorum. herşey güzel olsun yine. tek temennim bu. sevgiler..

SED dedi ki...

her zaman ki gibi çok şıksın Edaaa:) bir ricam var Yunus Günçe yürümüş defilelerden birinde acaba izledin mi belki bir fotosunu çekmişsindir varsa paylaşabiir misin çok merak ediyorumm:)))

Sevgiyle ve hep böyle modaist kal
:)

What's Next dedi ki...

@SED; çok teşekkür ederim canım ^^ yunus günçe nihan buruk defilesinde çıktı ama sunumu izleyici bölümünden çekim yapmaya pek müsait değildi, o yüzden fotoğraf yok elimde :(