7 Şubat 2014 Cuma

NARS Zen

Geçtiğimiz günlerde Nico'mu yenilemek üzere mağazaya gittiğimde, beraberinde yeni bir allıkla beraber döndüm. Zen'i, hemen her makyajıma uyum sağlayabilecek bir tonda olduğunu ve kontür için rahatça kullanabileceğimi düşünerek seçtim. Sitesinde "Natural Beige" olarak tanımlanmış.
A couple days ago, I went to Nars store - just to buy a new Nico. There, I decided to add another blush to my collection and chose Zen, thinking that it will fit to every kind of make-up and can be used for contouring as well. It's defined as "Natural Beige" on the website.

Tenimde belirgin olacak şekilde uygulanmış hali bu. Adı gibi dingin bir renk. Artık nadiren allık kullanıyorum ama çoğunlukla az ışıltılı bir bronzer'la elmacık kemiklerini belirginleştirmeye çalışıyorum. Açık (& sıcak alt-tonlu) tenlilere önereceğim bir renk, göz yormayan bir duruşu var ve incelikli olarak uygulandığında editorial'larda gördüğümüz heykelsi duruşu sağlıyor.
This is how it looks, when it's applied heavy on my skin. Doesn't have a matte finish but it's a calm shade, just like its name. Zen is a great choice to bring out cheekbones for fair complexions (w/ warm undertones) - when it's applied finely, gives the same 'statuesque' look on editorials. 

4 yorum:

Followupfashion dedi ki...

Tam da bu renk bir allık arıyordum, hemen bakayım;)

Nisa I. dedi ki...

Nasıl güzel ve hafif bir renk :)) çok hoşuma gitti, aklıma yazdım bir de amour aklımda o da çok hoş :)

What's Next dedi ki...

@Followupfashion; şimdiden güzel günlerde kullan öyleyse :)

@Nisa I.; amour'un swatch'ı da şu postta var - http://edankb.blogspot.com.tr/2012/12/when-andy-meets-nars-factory.html - benim tenim için çok yoğun bir renk olduğu için tüm nars allıklarını sevsem de öncelikli değildi ama bu setle edinmiş oldum. pigmentasyon ve ton bakımından zen benim için daha kullanışlı olacak sanırım ^.^

rebeltakipte dedi ki...

benimde ihtiyacım var böyle naturel bir renge, güle güle kullan canım