5 Ocak 2014 Pazar

Inspiration for Creation

WALTER @ WORK from Walter Van Beirendonck on Vimeo.
"Moda bana bir sürü şeyi araştırma ve keşfetme imkanı tanıyor. Aynı zamanda bir nevi terapi işlevi de görüyor. Defterlerimde topladığım görseller / çalışmalar, etnik kültür ve ritüellerden aldığım ilham bir araya geliyor ve neredeyse kendi dilimmiş gibi yaratıyorum. Bu; düşünmem, parçaları birleştirmem, yaratmam ve fantazilerimi harekete geçirmem için çok normal bir yol / süreç."
"Fashion gives me the opportunity to research and discover so many things. It is also kind of therapy. All these elements from my scrapbooks and my ethnical inspirations and also certain rituals are coming together and then I create like my own language almost. For me it's a very normal way to think and to bring together and to create and to stimulate my fantasy."

Kendime (dair) not / Note to self: Uzun bir süredir, fikirlerim bir araya getiremediğim takımyıldızları gibi oldu. Bu sene bu gidişatı değiştirmek istiyorum. My thoughts have been stars I cannot fathom into constellations for a long while. I want to alter this course this year.

3 yorum:

FashionlovesPaint dedi ki...

Nice ♥ :-)
Would you follow each other - just let me know on my blog :)
Kisses
Zeynep http://fashionlovespaint.blogspot.de/

mervelil dedi ki...

Video gercekten cok guzel yolculuk gibi :) Bana da beklerim :)

SED dedi ki...

yaratıcı zekaya herşey bir ilhamdır:) kürdan bile!