18 Aralık 2013 Çarşamba

The Awakening of Atlantis SS'14

Sadece yumuşacık ve bizi sıcak tutacak kıyafetlere ihtiyaç duyduğumuz bir sezonda İlkbahar - Yaz koleksiyonları üstüne yazıyor olmak, bir parça garip hissettirse de bu koleksiyonla karşılaşınca midemde uçuşan kelebekleri, baharın ilk kıpırtıları başlayana dek görmezden gelemezdim. Ukraynalı genç bir tasarımcı olan Jean Gritsfeld'in Atlantis'in Uyanışı (beklenildiği üzere) denizleraltı uygarlığı, güncel çizgiler ve fütüristik detaylarla ele alıyor.
In a season, all we need is comfy and warm clothes during it, it feels kind of weird to write about Spring - Summer collections but I know I won't be able to wait until first signs of spring, considering the butterflies in my stomach. The Awakening of Atlantis is collection about Atlantis with contemporary lines and futuristic touchs by a young Ukranian designer Jean Gritsfeld.

Naif göründüğü kadar eğlenceli bir koleksiyon da aslında, beni en çok dalga desenleri ve mavinin en baskın olduğu parçalar çarpsa da koleksiyonun devamında dijital baskılı sweatshirt'ler, ahtapot / balıklardan ilhamını alan desenler, metal aksesuarlar da yerini alıyor.
Even though my favourite (posted) part of the collection appears to be fragile, rest of the collection is truly fun with digital printed sweatshirts, octopus / fish scale prints and metal accesories.

Koleksiyonun en fütüristik ve gözlerimi alamadığım detayı, ayakkabılar!
The most futuristic and can't-take-my-eyes-off detail of the collection, shoes!

2 yorum:

beggummy dedi ki...

Mavi ayakkabılara bayıldım.

moda takipçisi dedi ki...

Mavi ayakkabılar gerçekten bayılınmayacak gibi değilki :)