4 Aralık 2013 Çarşamba

shopi go - THE LOFT

shopigo.com açıldığı günden beri keyifle takip ettiğim online alışveriş sitelerinden biri. Son zamanlarda aracılığıyla birçok yeni markayı ve tasarımcıyı da takip etmeye başladım. Aralık ayının da gelişiyle beraber hediye alışverişine başlayanlar için, dikkate değer bir adres. İstanbul'da olanlar alışverişlerini The Loft'a uğrayarak ürünleri deneyip görerek alma fırsatına da sahipler.
shopigo.com is a Turkish online shopping website and I really enjoy checking out since it has been established. Through my online tours on the site, I'm able to find out new designers or brands. December is a month full of surprises and presents, so I hope you enjoy this tour at their showroom a.k.a. The Loft for having a new address to get presents for yourself or your beloved ones.

The Loft, insanın hayalini kurduğu türden bir giyinme odası gibi.
The Loft is like the closet room, you always dreamed of.
Aksesuarlar / Jewelry: Sabrina Dehoff (shop online)

Raflar arasında da herkese uygun bir oyuncak (!) var. Yüksek topuklar, şapkalar, moda & sanat kitapları, Lomo kameralar ve özel üretim oyun setleri arasından seçim sizin.
Between the racks there is an appropriate toy (!) for everyone. Choose want you want: High heels, fancy hats, books on fashion & art, Lomo cameras or limited edition game sets.

Bu krokodil baskılı ayakkabıların tasarımcısı, Joshua Sanders da shopigo.com aracılığıyla takip etmeye başladığım isimlerden. Erkek ürünleri / ayakkabıları arasında çok fazla vakit geçirememiş olsam da gardrobunuza ekleyene dek aklınıza takılacak farklı modeller olduğunu söyleyebilirim.
Designer of these black croco slippers, Joshua Sanders is also one of the designers that I discovered through shopigo.com. Even though I didn't spend so much time at men's section, I can say that you'll find at least few pieces that won't stop bothering you until you get them!
Ayakkabı / Shoes: Joshua Sanders (shop online)

Son olarak gözüme çarpan (kaçınılmaz olarak) ve çok beğendiğim teknoloji / dekorasyon ürünlerinden biri de bu iPhone - iPod uyumlu hoparlör. shopigo.com'u 'concept store' kılan öncelikli olarak stili, ürün seçimleri ancak 'lifestyle' kategorisine de hitap etmesi büyük rol oynuyor.
Last but not least, you can also find some technological devices & decoration pieces there, one of the ones that I noticed (naturally) and loved is this loud - speaker. shopigo.com is a concept store and I believe that these kind of details make it whole, besides their style and product / brand choice.
Hoparlör / Megaphone: EN & IS (shop online)

Adres / Address: Mim Kemal Öke Caddesi, No. 6/6, Nişantaşı - Istanbul

3 yorum:

KeLeBeK dedi ki...

Harikalar Diyarı gibi <3 <3 <3

gizemizmirli.blogspot.com

yağmur ersöz dedi ki...

Ne giydim postları bekliyoruz sürekli. Lütfen onlara ağırlık ver.

What's Next dedi ki...

@yağmur ersöz; bir yenisi ekledim, elimden geldiğince sık paylaşmak istiyorum ben de :) yorum için teşekkürler, sevgiler.