24 Aralık 2013 Salı

Endless Shades of the Universe

Capcanlı renkler artık size yetmez olduysa, belki de ihtiyacınız bir parça hologramdır :) En güzel ışık oyunlarından biri olarak hologram, prizmanın diğer ucundaki tüm renkleri bir araya getiriyor.
If you think that bright shades aren't enough for you, maybe you're in need of iridescence :) One of the nicest play of light, holographic pieces bring the colours at the other end of prism all together.

Fazla göz yormamak adına, ilk kombin siyahla. Sanırım arkadaşlarımla kutlayacağım yılbaşı gecesindeki minik eğlencemize giderken de tercih edeceğim. Gorillaz'ın Clint Eastwood şarkısındaki sözler gibi, siz de çantanızda günışığını taşımak isterseniz: laser-leather-shopper.
Not to strain your eyes, I kept simple with black. And I may wear this outfit once again at the last day of the year for our little party with a few close friends. If you want to have sunshine in your bag, like Gorillaz's Clint Eastwood lyrics: choies.com/product/laser-leather-shopper.
H&M elbise & kolye/ dress & necklace, Choies çanta / bag.

Söz ışık oyunlarından açılmışken, Hiro Yamagata 'laser art'a yoğunlaşan bir sanatçı olarak bu hologram efektinden faydalanarak ilgilileri sonsuzluk hissiyle başbaşa bırakan isim. Bu kareler de 2001 yılında Ace Gallery'de düzenlediği NGC6093 sergisinden. Hayranlık uyandırıcı.
Bonus track for light-play enthusiast, Hiro Yamagata  - as 'laser art' artist - also creates endless space illusion with the help of hologram technology. These photos are from his exhibition NGC6093 at Ace Gallery in 2001. It must be a breathtaking experience.

5 yorum:

Ania Zarzycka dedi ki...

great bag! :)

Dilara Köseler dedi ki...

holografik çantaları bende çok beğeniyorum seninki de harika :)

www.dilarakoseler.com

Adsız dedi ki...

Tarzını çok beğeniyorum ama resimlerin çok ama çok az! Biraz fazla çekim yap ltfn.

LoveThatDress dedi ki...

Kolye ve Canta Harika <3
http://fashionsamba.blogspot.de/

Hande Gezer dedi ki...

Çanta harika, kombin süper ;)
Sevgiler...
www.handegezer.com