10 Ekim 2013 Perşembe

Me & My Alter Ego

Mercedes Benz Fashion Week (biraz klişe olacak ama) gerçekten de tüm hızıyla devam ediyor. Zaman zaman söylediğim gibi, yine okul hayatıyla etkinlikleri dengede tutmaya çalışıyorum. Üçüncü günün kombinini de makyaj da dahil olmak üzere sanırım 10 dakika da yaptım :)
We're about to end Mercedes Benz Fashion Week. As I mention time to time, I try to maintain balance between my (so called) two lives - school and fashion events. And made the outfit of the third day, inclunding my make - up, just in 10 minutes :)

Hayatın hep en koşturmacalı dönemlerinde aslında 'kriz anları'na ne kadar dayanıklı biri olduğumu hatırlıyorum. Bu yazının başlığıyla kendime ve içimdeki süper kahramana selam ederim!
During my hardest day & crisis moments, I remember how tough and impertubable I am. So, the title of the post is a reference to me and the super hero that showed up again!

Arka fonu çok sevdiğim için bu defa hiç huyum olmadığı üzere çok fotoğraf var. Umarım hemen hepsini önceden tanıdığınız parçalardan oluşan bu kombini sevmişsinizdir. Defileleri takip için:
The background with all designer names was really cool, I didn't want to present my outfit with collages this time. You can catch up all about MBFWI from these accounts of me:
FACEBOOK - TWITTER - INSTAGRAM

Chicnova şapka / cap, Asos ceket / jacket, T-Box tee, H&M etek & clutch / skirt & clutch.

2 yorum:

Dilek Betty dedi ki...

Süper kadına, gözlüklerine ve deri eteğine selam ederim ben de:)

A.O Bolat dedi ki...

Tebrikler kendine özgü bir tarz yaratmışsın, gerçekten hoş olmuş :)