7 Ekim 2013 Pazartesi

Me as a Mod Girl

Mod, 60'lı yılların ortalarında ortaya çıkan bir akım. Modada kendini ultra-mini ve geometrik desenlerle kendine yer bulmuş, ikonik model Twiggy de o dönemi en iyi yansıtan isimlerden. Bir süre önce uzun arayışlarım sonucunda H&M'den edindiğim bu elbiseyi giyme zamanım gelmişti!
Mod is a subculture during mid-60s. In fashion, that period is remembered with ultra-mini skirts and geometrical prints. Model Twiggy was an icon of that period. I was in search for this dress at H&M stores a while ago, fortunately found it and finally wore it today!

Çoğunuzun takip ettiği üzere yeniden moda maratonuna başladık, daha şimdiden beğendiğim ve paylaşmayı planladığım çok sayıda defile var. Bu sene MBFWI Kuruçeşme Arena'da gerçekleşiyor, manzarasından hiç şikayetçi olmasam da Antrepo'daki samimi havayı & ambiansı özledim.
As you might know Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul started today, but at Kuruçeşme Arena instead of Antrepo). There are many runway shows that I liked already, I'll be sharing them soon. 

Elbise & Clutch / Dress & Clutch: H&M
Ayakkabı / Boots: Deichmann

1 yorum:

PINKY FASHION dedi ki...

elbisen güzelmiş gerçekten