3 Ekim 2013 Perşembe

Karl's Art School - Chanel SS14

Sıra İstanbul'a gelene dek, diğer moda haftalarıyla yatıp kalkmaya devam ediyoruz. Üstüne yazılar yazabileceğim çok sayıda beğendiğim koleksiyon olsa da, beni en çok etkileyen (ben de çok yakın zaman içinde kendimi bir sanat okulunda bulmayı umut ederken) Chanel oldu. 
Till it will be Istanbul's turn, all we talk is other fashion weeks. I have many favourites these time but the most special one for me (as a person who hopes to be find herself at an art school in the near future) of all was Chanel - inspired by art school concept.

Stencil baskılarla kaplanmış sırt çantaları, gökkuşağı renklerinin deneme kağıtları görünümündeki kumaşlar ve her zamankinden çok daha dinamik çizgideki koleksiyon; ilhamını sokaktan & sokak kültüründen alan bir markanın zamana meydan okuyacağının en iyi kanıtı.
It was the best proof of a brand that is updated by current living style which seen on streets & inspired by street culture won't age at all; with all those stencil-covered backpacks, rainbow coloured brush testing prints and the whole collection with more dinamic style than ever.

ps. Fırça izleri Chanel defilesinden önce, Celine'nin SS14 koleksiyonunda da karşımıza çıkmıştı. Eğer yeni trendimiz buysa, gerekli ilhamı bu ve şu kombinlerimden alabilirsiniz ;)
ps. We also came across to the brushstrokes at Celine SS14, before the Chanel show. If this is the newest trend, you can inspired by this and that outfits already ;)

Hiç yorum yok: