1 Mayıs 2013 Çarşamba

Blogger Bazaar'a Davetlisiniz!

5 Mayıs Pazar gününü bize ayırın, hala tanışmadıysak bu etkinlik sayesinde tanışmış olalım.. Bir de eğer kombinlerimde görüp 'Keşke benim olsa!' dediğiniz parçalar varsa da bu etkinliğe bir şans verin, belki o gün şans sizden yanadır :) Bir de günün güzel finali, barbekü partimiz var. Etkinliğin tüm detaylarını alttaki metinden öğrenebilirsiniz. Orada görüşmek üzere ;)
Blogger Bazaar (on May 5, at Kafe Pi Curcuna) is free for everyone. Some of our clothes, shoes and bags will be on sale. Even if you're not / won't be in a mood for shopping, we can still have fun on that sunny day. Besides we have a BBQ party at the end of day. See you there ;)
-
Moda dünyasında trendlere yön veren ve binlerce takipçisi olan Blog Yazarları'nın 2. el kıyafet, aksesuar ve eşyalarını satışa sunacağı Blogger Bazaar, 5 Mayıs Pazar Günü renkli dekorasyonuyla dikkat çeken Kafe Pi Grubunun en genç üyesi Taksim Curcuna'da gerçekleşiyor. StilSOS.com ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliğe katılacak blog'lar: Berilla, Deniz Saatçioğlu, Dilara Köseler, Duygu Şenyürek, Eba Design Shop, Ginger's Bazaar, Moda Duygusu, Modazon, Nimo Stylo Blog, Puk Fashion, Vişne Tadında, Tobesh's Style World, Zep's World ve What's Next.
Medya sponsoru Modazon.com'un, bu eğlenceli alışveriş etkinliğini fotoğraflayacağı ve videolar çekeceği günde bir yandan Misscookiess'in lezzetli cupcake'lerini tadarken, bir yandan da China Glaze'in yeni ojelerini deneme ve Marcatelli'nin farklı ayakkabı tasarımlarıyla tanışma fırsatı bulabilirsiniz.
Stylestories.net, Çiçek Sepeti, KOM, Happy Socks, Candia ve Tarzimon.com'un, Blogger Bazaar'da alışveriş yapanlara indirim kuponları ve hediyeler dağıtacağı alışveriş gününü unutulmaz 'anı'lara dönüştürmek içinse, kendi mobil cihazlarınızla çektiğiniz ve instagrama yüklediğiniz fotoğraflarınızı Blogger Bazaar'a özel bir çerçeve ile size sunan Presstagram standına uğramanız yeterli olacak.
Favori blog yazarlarınızla geçirdiğiniz keyifli günün sonunda, Curcuna'nın DJ'leriyle müziğin tadına doyasıya varacağınız ücretsiz Barbekü Partisi'yse saat 17:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek.
Etkinlikte satılacak tüm ürünleri incelemeniz için Sopsy.com sitesinde bloggerbazaar.sopsy.com dükkanını açan ev sahipleri Selin Çetinkaya ve Gözde Usta, İstanbul dışındaki blog takipçilerini de unutmadı. Etkinlik sonunda satılmayan tüm ürünleri Sopsy'deki dükkandan satın alabileceğiniz Blogger Bazaar etkinliğinin ilkinde, tüm moda severleri Curcuna'ya bekliyoruz.

-

Hiç yorum yok: