16 Nisan 2013 Salı

Pokemon & Fashion

Sevdiğiniz bir derginin çok başarılı bulduğunuz bir editorial çalışmasına veya son koleksiyonunu defile fotoğraflarında görüp çok beğendiğiniz markanın en yeni reklam kampanyasına bakarken sizin de aklınızdan 'Daha iyisi olamazdı herhalde.' diye geçiyor mu? Ben de olamaz diye düşünüyordum ama olabiliyormuş meğer.. Ufak bir Pokemon dokunuşuyla :)
Do you also think 'Could it be any better?', when you come across to an amazing editorial in your favourite magazine or eye-catching ad campaign photos of a brand that you love? +1 here. But today I'm going to prove that they can actually be better.. With a little touch of Pokemon friends :)

Benim için yüksek nostalji içerdiğini gözardı etsek bile, hemen herkesin keyif alabileceği iki uzak dünyayı birleştiren bu görselleri pokexfashion.com'dan takibe başladım. Sırasıyla bu görsellerdeki konuklar: Ducklett ve Pikachu, Minccino, Hoppip, son olarak da Sableye. 
Besides the nostalgia factor for me, these 'artworks' can be enjoyed by everyone; you can check more on pokexfashion.com. In order, the Pokemon guests of my favourite works: Ducklett and Pikachu, Minccino, Hoppip and last of all Sableye. Enjoy!

1 yorum:

Çağla dedi ki...

resimler harika!
banada beklerim ♥