20 Mart 2013 Çarşamba

Ece Gözen @ Studio

MBFWI kapsamında Studio'daki sunumun hakkını veren isimlerden biri kesinlikle Ece Gözen'di. Koleksiyonu yakından sadece final defilesinde, yoğun defile ışıkları altında görebilmiş olmam büyük kayıp. Ama İstanbul'un moda haftasını ileriye taşıyabilecek isimlerden biri. Saç & makyaj konusunda diğer defilelerin çok yetersiz kaldığını düşünürsek (devreye minimum yaratıcılık girdiği için), göz makyajından ayakkabılara her şeyi çok beğendim.
During MBFWI, one of my favourite Studio presentation was the one by Ece Gözen. Unluckily, I was only able to see collection under the heavy runway lightning. In general most of hair & make-up of shows were boring or usual, but I liked everything about this show, incl. eye make-up.

'Sportcouture' olarak tanımladığı çizgisine sadık kalmış, ona Vogue x MUUSE yarışmasında birincilik getiren Illusional Harmony'nin sonbahar / kış devamı niteliğinde. Enfes bir renk skalasını da göz önünde bulundurursak favorilerim listesinde bir numara :)
She designs on with her 'sportcouture' style, this collection is more like an updated version (for AW, for sure) of Illusional Harmony, the collection which made her the winner of Vogue x MUUSE competition. And if I also mind the perfect colour scala, she is at the top of my favourites list :)

fotoğraflar / photos: ecegozen.com

1 yorum:

Belle Amie dedi ki...

harika renk uyumu :)
belleeamie.blogspot.co.uk