13 Mart 2013 Çarşamba

DRESS TO DISTRESS

Fashion Week koşturmacası yeniden başladı.. Bu sene Mercedes Benz sponsorluğunda. Ne yazık ki şimdiden, eskiden aldığım zevki alamadığımı söylemeliyim. Tüm o büyük planlar pratikte işlemeyebiliyor. 'Dress to Distress' (rahatsız etmek için giyinmek) özellikle seçtiğim bir motto değildi ama belli ki bazı tasarımcılar ve davetliler özellikle kendilerine bu misyonu yüklemişler.
Here we go with Fashion Week, again.. This year it's sponsored by Mercedes Benz. Unfortunately I can already say that I'm not having fun, the soul has gone. I didn't choose the motto 'Dress to Distress' on purpose but I observed that some designers and guests did.

Kombine gelecek olursak da, olay gayet minimal. Gardrobumda çok az sayıda beyaz kıyafetim olsa da, beyaz giymek için çok açık tenli olsam da gayet baharlık ve sade bir başlangıç yapmak istedim. 
This outfit is very simple, minimal. Even though I don't have many white pieces in wardrobe, even though my skin is too fair to wear white, I couldn't resist the spring trends and the lovely weather.

T-Shirt: Terkos Pasajı / Local Bazaar
Etek / Skirt: Mango
Kolye / Necklace: H&M x2
Sneakers: Bershka
Oje / Nail Polish: Flormar Matte M01

3 yorum:

Rookie Icon dedi ki...

güzel bir seçim tam mesaj fashion week için :)rookieicon.blogspot.com

blackberryfashion dedi ki...

great t-shirt :)

Giveaway Indressme – Win a $40 gift card

Ceren dedi ki...

Ya ben tshirte taptım resmen. Umarım Eskişehirde bir yerlerde karşıma çıkar:)

http://cgonair.blogspot.com