11 Mart 2013 Pazartesi

Büyüleyici Defilelerin Makyajları, Modanın Vazgeçilmezi Maybelline New York'tan!

maybelline-ifw
Bir Mercedes Benz Fashion Week İstanbul etkinliği daha başladı! Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Mercedes Benz Fashion Week İstanbul, 12-16 Mart tarihleri arasında Antrepo 3’te gerçekleşiyor. Bu moda etkinliğinde tasarımcılar tarafından hazırlanan kıyafetler kadar merak edilen bir diğer şey ise, mankenlere yapılan ilham verici makyajlar... İşte tam da burada Maybelline New York devreye giriyor. Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’daki makyaj ana sponsorluğunu bu yıl Maybelline New York üstleniyor.

Bu görkemli moda etkinliğine siz de katılabilir, defileleri izleyebilirsiniz! Çünkü Maybelline New York, Facebook hayran sayfasında Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’a davetiye dağıtıyor. Tek yapmanız gereken, https://www.facebook.com/maybellinenyturkiye?fref=ts adresine gitmek ve aplikasyondaki sorunun cevabını doğru tahmin etmeye çalışmak... Eğer doğru cevaba en çok yaklaşan ilk 25 kişiden biri olmayı başarırsanız, davetiyeniz hazır :).

Dahası da var... Defileleri izlemenin yanı sıra, sahne arkasına giriş hakkı da kazanabilir, ünlü tasarımcı ve mankenlerin hazırlık aşamasını izleyebilir, Buse Terim ile bizzat tanışabilirsiniz. Hatta Maybelline New York tarafından makyajınız yapılarak bu moda etkinliğine özel olarak hazırlanabilirsiniz. Nasıl mı? Doğru tahmini yapan ilk kişi olarak bu moda şölenine VIP backstage hakkı kazanabilirsiniz. Maybelline New York moda severleri epey sevindirecek gibi gözüküyor.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

5 yorum:

New York Lover D. dedi ki...

davetiye kazananlardan biri de ben oldum deseeeem :) gerçi henüz net bir bilgi edinemedim ama olsun, belki orada karşılaşırız :)

What's Next dedi ki...

@New York Lover D.; eğer gelirsen bana mutlaka mutlaka haber ver.. çoğu defile için orda olucam, biliyorsun beni zaten :) bulursun ^-^

New York Lover D. dedi ki...

Bugün belli oldu, çok şanslıyım ki en çok istediğim defileye davetiye kazandım; tuvanam! Orada olacağım ve seni görürsem mutlaka gelicem :)

What's Next dedi ki...

@New York Lover D.; heyy, güzel haber! ben de bir sınavdan çıkıp yetişeceğim tuvanam defilesine.. görüşmek üzere o zaman ;)

Jassmeen Mode dedi ki...

geç kaldım :(

http://jassmeenmode.blogspot.com/