19 Şubat 2013 Salı

Polar Moda Event

Geçtiğimiz hafta, Maçka'da açılan Polar Moda'nın etkinliğindeydim. Dünyaca ünlü lüks giyim markalarının son koleksiyonlarını ve gözleri kamaştıran gece koleksiyonlarını bir arada bulmak mümkün :) Benim en çok dikkatimi çekenler şüphesiz Balmain, Naeem Khan, Prabal Gurung ve Stella McCartney koleksiyonları oldu. Bu karedeki mumlarsa Lisa Carrier Designs'dan.
Last week I was at Polar Moda's event, at their store in Maçka, Istanbul. You can find the latest collections and nightwear designs of many well-known brands & designers all together :) My favourites were from Balmain, Naeem Khan, Prabal Gurung and Stella McCartney collections.

Jonathan Saunders, Peter Pilotto, House of Holland'ın süper canlı renkleri şahane! Bir de Stella McCartney'in günışığı rengindeki bu pabuçlarına bayıldım. C vitamini takviyesine ihtiyacınız varsa, çok tatlı bir turuncu versiyonu da mağazada ;)
All those brighties from Jonathan Saunders, Peter Pilotto and House of Holland collections are totally awesome! And I loved sunshine coloured shoes of Stella McCartney. If you're in need of Vitamin C, I advise you to go for orange ones ;)

Ya Naeem Khan tasarımı kokteyl elbisesinin detaylarının güzelliğine ne demeli?
And what to say about the beauty of Naeem Khan dress' details?

Sonbahar - Kış koleksiyonlarından hemen kırmızı & siyah ikilisi dikkatimi çekti! İster istemez aklım bu iki güçlü renkle yapılabilecek efsanevi kombinlere gitti.. Çokça göreceğimiz, ve hatta görmeye başladığımız siyah & beyaz ikilisinden sıkılanlara pek güzel bir alternatif ^-^
The couple red & black attracted me, while I was checking the AW collections! Naturally I started to imagine about some possible outfits, combining these two daring colours.. And it's a nice alternative, if you are easily had enough of black & white couple which we are going to see a lot ^-^

Ve efsanevi bir Balmain.. Kelimeler kifayetsiz :) 
Last of all, a legendary Balmain.. Nothing to say :)

POLAR MODA: Facebook / Twitter

7 yorum:

Kuğuçe dedi ki...

En son daki üst bir harika ! bende beklerim :) Uzun zamandır takipçinim.

Dml dedi ki...

Keyifle okudum cok guzel yazmissin :)

Rainbow Gatherer dedi ki...

Naeem Khan elbise değil sanat eseri yaratmış bence cnm :)

Jassmeen Mode dedi ki...

kurukafa herzaman bi idoldür ama bu sene moda olmasıyla benim hayatımda çok büyük yeri oldu

http://jassmeenmode.blogspot.com/

oğuz akdeniz dedi ki...

mumlar süper yalnız..:)
http://zoomlabakalim.blogspot.com/

Tugce Baysal dedi ki...

Naeem Khan bu aralar ilgi alanıma girdi :) ohannesten başka bir şey diyemem o balmain için!! Sanat eseri resmen!

elif yalçınkaya dedi ki...

o balmain.. ahh o balmain.. :)

elifinmesajivar.blogspot.com