19 Ocak 2013 Cumartesi

The Future Perfect Tense

Geleceğe hayranlık duyan bir yanımız var hep. Gerçekleştiremediğimiz teknolojinin, yenilenmenin peşindeyiz. Bugünümüze geleceği mümkün olduğunca yakınımıza getirme misyonunu edindiğimizde de tamamen yaşam biçimlerimiz değişiyor, liste başında giyim stilimiz var şüphesiz. Ulaşılacak ideal minimal bir stil; desenlere veda ediyoruz, gardrobumuzda metalik parçalara ve holografik görünümlere yer açıyoruz. Keskin kesimli, kullanışlı  kıyafetlere değer veriyoruz. Yakaları da sonuna kadar ilikledik mi tamamdır, malum geek çağındayız..

All of us have side which admires the future. We're chasing after the technology which we couldn't made real yet, after news and updates. As our motto became bring future to tomorrow, our life style has been changed a lot. And the first thing on the list is probably the clothing issue. The ideal style becomes the most minimalistic one; goodbye to the prints, hello to the metallics and holographics. The practical one with clean cuts became more powerful than the artistic ones. Last of all button up your shirts till your neck because we're in the geek age, remember?

2 yorum:

blackberryfashion dedi ki...

It s great :)
http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

VeraBox dedi ki...

tarih tekerrürden ibaret derler, moda da öyle. şuan çeşitlilik olsa da bi dönem fütüristik takılyoruz bir dönem volan fırfır kürk