24 Ocak 2013 Perşembe

dANKE Tee Project #2

İkinci güne mavilerle devam etmeye karar verdim. 'UNTITLED - II'ye yarın döneceğiz ama bugün mavinin hemen her tonu ve siyahtan oluşan bir paletle boyanmış 'up here, I'm already gone'da sıra. Her postta dANKE tshirt'ler hakkında sizi biraz daha bilgilendirecek olursak markanın yaratıcısı Aslı Kepekli. 2010 yılında yurtdışında aldığı eğitimlerin ardından projesini hayata geçiriyor. Ve gardroplarımıza sanatı sokuyor..
I decided to go on with blues. You'll see 'UNTITLED - II' tomorrow again but today it's 'up here, I'm already gone's turn, which is painted with all shades of blue and black. Also here is more information about the brand: dANKE is the project of Aslı Kepekli which became real in year 2010, after her education in Paris & London. Since then, she brings artistic touches into our wardrobes.

Biraz salaş bir tarza bürünen bu kombinin tamamlayıcıları; Warehouse / Debenhams ceket, Forever 21 etek, Mudo çanta ve Bershka wedge sneakers. İlerleyen saatlerle çekimin havasını değiştiren sarı ışık, fonda trafik & taksiler ve kalabalık. Tam bir şehir kombini :)
The other elements of the outfit (besides dANKE tee); Warehouse / Debenhams jacket, Forever 21 skirt, Mudo bag and Bershka wedge sneakers. Yellow lightning and also those taxis at the background make this outfit look even more street stylish :)

Fotoğraflar çekilirken giydiğim kombinin enerjimi çok etkilediğini farkedeli uzun zaman oluyor ancak objektifin arkasında kimin olduğu da çok önemli! Beni doğru yönlendirdiği ve tam olarak ne istediğimi bildiği ve deklanşöre basmaktan sıkılmadığı için Nazlı'ya teşekkürler ;)
Last of all, an important thing to mention: During a photo shoot photographers effect your mood as much as the outfit that you're wearing, special thanks to Nazlı for helping me out, directing me really well and knowing what I exactly wanted ;)

2 yorum:

Rainbow Gatherer dedi ki...

isabel maranta en cok benzeyen bershka sneaker larmıs suanda şahit oldum :) çok hoş olmussun cnm :*

VeraBox dedi ki...

mudo çantayı kaçırmamışsın=) ben de indirimde kaçırmadım. kobalt mavi sezonun belirgin trendlerinden ve bunu sneakerslarla giymen güzel olmuş=)