23 Ocak 2013 Çarşamba

dANKE Tee Project #1

Kısmen sessiz geçen Ocak ayını güzel bir işbirliğiyle sonlandırarak kendimi sizlere affettirmek istiyorum. Bugün ve gelecek 3 günde yayına girecek kombinlerin ortak noktaları dANKE markalı tişörtler olacak. dANKE tshirt'ler diğerlerinden farklı kılan; tamamen elde boyanıyor olmaları. Ve kesinlikle bir tasarımdan bir tane daha yok! Benim tasarımlara dair sevdiğim bir diğer unsur da, tasarımların büyük çoğunluğunda yer alan gerçekçi göz & dudak ve yüz detayları.. dANKE tshirt'leri mecrea.com'dan ve Midnight Express mağazalarından edinebilirsiniz :)
After an undesirable break I gave during this month, I wanted to make you forgive me with a lovely collaboration. Including today, you'll see 4 different outfits with 2 dANKE hand - painted tees. You can get them from mecrea.com or Midnight Express stores :)

İlk kombinimde rugan görünümlü H&M eteği ve Zara'nın kitten heel'lerini tamamlayıcı olarak seçtim 'UNTITLED - II' tshirt'ime. Manto ve çanta detaylarıyla daha da feminen olmaya müsait, ayakkabı değişikliğiyle de spor & dinamik bir kombin olmak üzere rahatça yönlendirilebilir.
In my first outfit, I matched my H&M skirt and Zara kitten heels with 'UNTITLED - II' tee. A touch of right coat and bag can make this outfit look even more feminine but on the other hand, with a change of shoes you can make it more sporty & dynamic.

Bu işbirliği kapsamında yayınlayacağım tüm fotoğraflar Nazlı'nın (a.k.a. Shopaholic NY) objektifinden, fotoğraf çekme konusundaki yeteneği hala ortaya çıkmadıysa, şimdi tam zamanıdır!
All photos, which will be published during this collaboration, are taken by Nazlı (a.k.a. Shopaholic NY); if you didn't know that she is talented in this field, this is the rightest time to see!

instagram: edankb

5 yorum:

Mocha Daily dedi ki...

hala önce hangisini alacağım diye düşündüğüm için alamamış durumdayım tişörtlerden:)

Rookie Icon dedi ki...

çok leziz tasarımlar bayıldım :)

Lilly Rocket dedi ki...

glad you're back again! :)

kissboombang, lilly.
Bonnie + Kleid

Cenk dedi ki...

Cooook sexi ayakkabilar ayaklar muhtesem gorunumde wauaaaaavvvv supper ayaklar on planda olmali Miss Love feet babe:) tatli cekici veee etkileyici gozalici grorunumdeler:)

melisa melis dedi ki...

gözüm sitende hep ayaklarında canım ama düşman değilim bilgin olsun ayakkabı hastası olrak bulduğum postlara yazamadan geçemem burda bayıldım hatta yine bayıldım