22 Aralık 2012 Cumartesi

Yeni Sene, Yeni Stil.

Planlı bir şekilde yapılacak bir gardrop detoksu ve ardından yine planlı bir şekilde yapılacak eksikleri tamamlama alışverişiyle yeni seneye başlangıç yaparken hayalinizdeki stile uyum sağlamanız mümkün. Belki farklı tarzdaki parçaları karıştırarak giyiyor ve her kombininiz sizi başka birine dönüştürüyor ama siz daha feminen / daha erkeksi / daha retro giyinmeyi seçerek bir 'signature look'un peşindesiniz veya rahat & cool görünümlü tarzınızın yüksek topuklarla tamamlanma zamanı geldi, kim bilir? Sadece siz ;)
A new year, a new style. With a planned wardrobe detox and a bit of planned shopping after death, finally you can start to getting adapted to your dream-style. Maybe you think that you're too eclectic and you want to look more feminine / more boyish / more retro by a signature look or maybe it's the time to add heels to your relaxed & cool style, who knows? Only you ;)

WoMEN Dergisi'nin Ocak sayısında hazırladığım mini stil testinin yardımıyla nasıl giyindiğinizi tespit edip hangi stile nasıl yönlenmeniz gerektiğine dair tüyolar verdim. Çok kapsamlı olamasa da belki sizi bir değişime motive etmeye yeter :) Aklınızda kalan sorular için edanakiboglu@womendergisi.com adresine bir mail atmanız yeterli. Şubat sayımızda sorularınız cevap bulacak!
A mini style test and a page of tips to change your look after identifying your sense of style will be on January issue of WoMEN Mag. If you have any question about changing your look, just let me know by an e-mail to edanakiboglu@womendergisi.com. All questions will be answered on February issue!

2 yorum:

BERRY-DEW dedi ki...

Güzel yorumun için çooook teşekkürler! Biz cumartesi gerçekten çok eğlendik, keşke sende gelseydin tanışmış olurduk :)Belki başka bir etkinlikte ;) Sevgiler...

http://berry-dew.blogspot.com/

fashionDishape dedi ki...

Yuksek topuk vazgecılmezdir!