12 Aralık 2012 Çarşamba

When Andy Meets NARS Factory.

Uzun bekleyiş sona erdi.. ve Nars'ın Andy Warhol'la efsanevi işbirliğinin ürünleri satışa çıktı! Benim ilk edindiğim Edie set oldu, hem içerdiği tonlarla hem de konseptiyle beni tam kalbimden vurdu desem? Kapaktaki çalışma Stills from Screen Test: Edie Sedgwick, 1965.
Finally waiting is over.. and Nars & Andy Warhol collection is released! My first choice was the set of Edie,  its shades and concept are definitely my favourite. The cover-work of the set is Stills from Screen Test: Edie Sedgwick, 1965.

Set klasik Edie makyajını yapmak isteyenler için tasarlanmış da denebilir, daha çok açık tenlilere yakışacağını düşünüyorum. Sol başta Edie far var, sadece hafif bir ışıltı veriyor. Göz kapağının tümüne uygulayıp hemen yanındaki Stylo Eyeliner'ınızı çektikten sonra hazırsınız :) Bu ürüne dek likit eyeliner'larla hiç başarılı bir uygulamam olmamıştı, kesinlikle edinin diyebileceğim ürünlerden! Ten makyajına geçtiğimizde belirgin tonlardaki Deep Throat ve Amour allık ikilisi var. Yüzünüze renk katmak için hafif bir uygulamadan daha güzelini düşünemiyorum.. Son ürün de Film Star mat ruj, çok çok açık bir nude. Yapısı da kullanımını zorlaştırıyor. Bence çok koyu rujlarınızı bununla karıştırıp kullanabilirsiniz..
The choice of products & colours are to create the famous Edie look, which would be much better on fair complexions. On top left, Edie eyeshadow that only illuminates. Then apply your Stylo Eyeliner (on top right), your perfect day look is ready :) Till I met Stylo, I couldn't manage to handle with liquid eyeliners; a must-have! For skin make-up you have Deep Throat & Amour blush duo, a pinch of one will be enough for a day.. Last of all matte nude lipstick Film Star, a bit hard to use because of its really light shade and formulation. I think I'll use it by lightening dark lipstick shades..

Sırada: Satellite of Love :) / Next: Satellite of Love :)

1 yorum:

Sherfinka Onay dedi ki...

Merhaba güle güle kullan harika bir set bayıldım (: bende bloguma beklerim www.sherfinka.com sevgiler..