16 Aralık 2012 Pazar

@ Opal Butik

Farkında olmadan gelişse de sanırım WoMEN Dergisi için her ay farklı bir butik yazar oldum.. Gelecek sayının adresi ise dün düzenlenen lansman sayesinde tanıştığım Opal Butik. Beğendiğim parçaları fotoğraflamaya vitrinden başladım, sonbahar / kış renkleri vitrinde yerini almıştı. Çanta Pinky Lola'dan, maxi elbiseler Zeto'nun, yüzükse Münire'nin kendi tasarımı ve hediyesi :)
Even I didn't thought about that, introducing you, the readers, a new boutique every month on WoMEN Mag became a plan.. A litte preview for the curious ones, next month you'll read about Opal Boutique, which I finally visited - thanks to their event. I started to photograph my favourite pieces starting from the shop window, fall / winter shades were waiting for me. Bag is Pinky Lola's design, maxi dresses by Zeto and ring is designed & gifted by the owner of the boutique, Münire :)

Sadece bir kolaj daha ve devamı WoMEN Dergisi'nin Ocak sayısında olacak.. Şapka ve jean yine Münire tarafından zımbalanmış, illüstrasyon Suluboya Design'in el boyaması t-shirt'lerinin üstündeki desenlerden biri (ve muhteşem!), son olarak rengarenk Pinky Lola clutch.
Just one more collage and I need the stop myself, so you'll can read more on WoMEN Mag's January issue.. Hat and jeans are also studded by Münire, illustration was on a hand-painted t-shirt by Suluboya Design (and absolutely amazing!), last of all very colourful clutch by Pinky Lola.

7 yorum:

blackberryfashion dedi ki...

Brilliant :)
Giveaway Indressme – Win a $40 gift card

Grace Happy dedi ki...

ben o sapkaya bittim eda

Belle Amie dedi ki...

kirmizi sapka cok seker :~)

Duygu Senyurek dedi ki...

gelmedim ben kujum
Cuma günü Nişantaşı E.Armnaid en uzun alışveriş gecesi olduğu için styling ve alışveriş koçluğu yaoıcam.
ve girlsnightat emporio armani tadında bir eğlence olck beklyrmm
öperim

What's Next dedi ki...

@blackberryfashion; thanks!

@Grace; ah seni bir istanbul'da yakalasam! butiğe de götürürüm ;)

@Belle Amie; bu kışa çok yakışır ^^

@Duygu; geliriz canım :)

Bilge Karadeniz dedi ki...

Çok güzel şeyler varmış bu butikte:) nerede buik acaba? :))
Miagusto

What's Next dedi ki...

@Bilge Karadeniz; beşiktaş, nüzhetiye caddesi'nde no 26. gitmeni şiddetle öneririm, postta olmayan daha bir sürü güzel tasarım vardı :)