1 Aralık 2012 Cumartesi

Happy New Month!

Benim için Aralık'ın yeri apayrı, 1 Aralık'a girmenin heyecanı 1 Ocak heyecanıyla boy ölçüşebilecek derecede. Aralık ayı kararlarım yeni yıl öncesi yapılacaklar listesini oluşturuyor, ki bu sene çok şey var yapılacak :) Weihnachtsbazar'a gidilip bordo / kırmızı & yeşil ikilisi de giyildiğine göre listedeki ilk madde tamamdır!
For me December is the most important time & month of the year, the excitiment for December 1st is comparable to the excitiment for January 1st. Besides I do a December list including the things that I should do before the newest year :) First things on my list were to go to Weihnachtsbazar and to wear oxblood / red & green together, which are done!

Işıltılı çorap & loafer ikilisini bir süre önce bir sokak stili karesinde gördüm, o günden beri de aklımda denemek. Vintage ceket Fragrance Alte Vintage'dan, pullu bluz Next'ten, ışıltılı çorapları tam da aradığımda bulmamı sağlayan marka H&M ('e special thanks :P) ve loafers da Koton'dan. Yüzükler H&M, Bershka ve Tresera'dan. 
A while ago I saw a street style shot featuring the couple, shiny socks and loafers, since that day it's on my mind and today I thought the time has came. Bought my green vintage jacket from Fragrance Alte Vintage, oxblood blouse from Next, shiny socks from H&M (special thanks for the great timing :P) and loafers from Koton. Rings are from H&M, Bershka and Tresera.

Şimdi fonda December Playlist'le kitap karıştırmaya başladığımı söylemeden önce WoMEN Dergisi'nin yayın hayatına başladığını -gururlu ve mutlulukla- bildiriyorum. Aralık ayının güzelliklerine bu heyecanı da eklemiş oldum.. Keyifle okuyun ve keyifli bir Aralık geçirin ^-^
And before saying that it's time to enjoy books with December Playlist, little thing to mention: WoMEN Mag's very first issue -themed Christmas & New Year- is published online. Hope you'll enjoy our hard work and December as well ^-^

5 yorum:

Lifetoastylized dedi ki...

Loaferları ile cath kidston desenli çoraplarım ile denemiştim ama ışıltılı çorap aklıma gelmemişti , çok hoş olmuş.
Ceketin rengi de harika !!

blackberryfashion dedi ki...

Amazing shoes :)
http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

Hamide... dedi ki...

bordo yeşil hakikaten güzel bi ikili olmuş sevdim :)

D. Betty dedi ki...

Yeşil, bordo, parıltılar... Tam anlamıyla aralık olmuş:)

Grace Happy dedi ki...

mukemmmelllllll eda