9 Kasım 2012 Cuma

MMM for H&M

 Bir diğer H&M işbirliği Maison Martin Margiela koleksiyonunun satışa çıkmasına bir hafta kaldı, wishlist'i hazırlamanın tam zamanı - hala hazırlamadıysanız tabi.. Bu işbirliği hakkında blogta hiç yazamadım, fırsat olmadı ama görselleri merakla takip ettim. Ve bir sürü soru aldım, hepsini cevaplama zamanı :)
Just one week is left for another H&M collab, MMM collection. Time to set up our wishlists, if you haven't done yet.. I couldn't write anything about these news on blog but be sure that I was excited to see the results as much as other collaborations. You, my readers, have been asking many questions about them. Now it's the time to answer :)

Bence koleksiyondaki en muhteşem parçalar, pleksi topuklular! Bir de çizme versiyonu var ki, enfes ;) Açıkçası kıyafetler görsel olarak çok güzel ancak kalite bakımından MM6 koleksiyonuyla yarışır fiyatlarına rağmen kısmen zayıf. Bu topuklular dışında koleksiyondan aksesuarları veya deri / süet ceketleri edinmenizi önerebilirim.. Ama erkek koleksiyonunu epey başarılı buldum ;)
The most amazing piece is this plexi heeled pair of shoes among all designs, in my opinion! And the boot version of them is just fantastic ;) To be honest in spite of the high prices (which are near to MM6's actual prices) the quality of clothes were lower than I expected. If you're obsessed about getting a piece, get these heels or one of leather / suede jackets or accessories.. But men collection seemed nice to me ;)

Bu clutchlar sanıyorum ki herkesin wishlist'inde. Alıp almamak konusunda kararsızım çünkü kullanışsız gözüktü gözüme, sadece beyaz sneakers'ları kesin almaya karar verdim. Geri kalan tüm parçalar alışveriş partisinde ne bulabildiğime ve denediğimde ne düşüneceğime bağlı.
I guess all the bloggers going to chase these candy package-alike-clutches. I'm pretty unsure because they aren't really for use, actually pretty unsure about getting all or nothing. It's up to the crowd and which pieces they gonna leave for me, except the white sneakers. I'll get them in any case.

Koleksiyonun tamamı MMM'in eski tasarımlarının revize edilmiş versiyonları. Koleksiyonu birkaç kategoride incelemek mümkün; oversize parçalar, göz yanılsaması yaratan parçalar (bu eldiven çantalar da buna bir örnek), sıradan parçalardan giysi & aksesuara transfer edilmiş formlar ve iki farklı ürünün birleştirilmesiye oluşan elbise & ceketler.
All these pieces in MMM for H&M collection are revisions of former MMM designs. Mainly the collection consists of oversize, illusional (e.g. glove bags), transformed and deconstructed pieces.

15 Kasım'da İstinye Park H&M'de satışta, siz hangi parça için kuyrukta olacaksınız?
Going to be on sale on November 15th, for which piece you're going to line up?

5 yorum:

Zeps World dedi ki...

Sanırım candy clutchlar bütün bloggerlarda olucak :)) 15 Kasım'ı sabırsızlıkla bekliyorum!!!!

Rookie Icon dedi ki...

fiyatları diğer işbirliklerine göre daha uçlarda umudum pahalı parçaların kalıp ucuzlaması :)

Ahu dedi ki...

Ben o ayakkabların ve canybag'in hastası oldum.

PINKY FASHION dedi ki...

koleksiyonun en çok ayakkabı ve botlarında gözüm var:))

Bushe dedi ki...

Ben koleksiyondan en cok oversize denizci tipi kabani begendim,biraz tuzlu fakat cok hos :)