23 Kasım 2012 Cuma

Kahve Molası / Coffee Break

Bu aralar kahvesiz bir hayat düşünemiyorum! Okulda öğle tenefüsünde hazır Türk kahvemi içiyorum, çıkışta Starbucks'ta (yılbaşı sezonuna özel) Mocha Praline ve akşamı da ya cappuccino ya da macchiato'yla bitiriyorum. Bu kahve bağımlılığı beraberinde kahverengi bağımlılığını da getirmiş olabilir.
Currently I can't imagine a world without coffee! At school I drink Turkish coffee, after school one of Starbucks' Christmas specialties and end the day with a cappuccino or macchiato. This coffee-addiction brought addiction to colour brown with itself, I guess. 

Bugünkü kahvemi Nişantaşı'ndaki sığınağım All Sports Café'de, hayatımın yeni başlayan döneminin şerefine içtim. Öğrenci sıfatımın yanına x2'yi eklemenin zamanı geldi, an itibariyle LaSalle öğrencisi de olmuş bulunuyorum. Fazlasıyla 'country singer' tadındaki kombinimin ana elementleri de şöyle:
I drank today's last coffee at my place o refuge, All Sports Café in Nişantaşı, to the newest era of my life. Now I doubled my title -student-, as being officially a LaSalle student too. Here is the main elements of my too-country-singer-alike outfit:

Bluz & Pantolon / Blouse & Pants: H&M
Hırka / Cardigan: C&A
Kemer / Belt: Stradivarius

6 yorum:

Shopaholic dedi ki...

İşte mutlaka fotoğraflanmalı dediğim o harika kombinin! Bluz ve kemer favorilerim ;) Renklerin uyumu şahane! Tatlılığın paha biçilemez :) Mck ♥

Bushe dedi ki...

Kombine bayildim..Pek guzel olmus :)

Rookie Icon dedi ki...

öğrendiklerini paylaşmanı merakla bekliyorum :) harika görünüyorsunrookieicon.blogspot.com

Hamide... dedi ki...

çok cicisin bebişim :)

blackberryfashion dedi ki...

Beautiful pants :)

http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

Grace Happy dedi ki...

yuksek bel cok yakısmıs