4 Ekim 2012 Perşembe

Stefanel Trunk Show

Dün İstinye Park'a yeni açılan Stefanel mağazasındaydım. Hem yeni sezondaki ürünleri inceleme fırsatım oldu, hem de mağazada düzenlenen mini-defileyi sizler için fotoğrafladım. Bu sonbahar - kış sezonunda bizleri neler bekliyor? Siyah - beyaz ikilisi vazgeçilmezlerden; çiçek deseni daha illüstrasyonvari ve daha soyut görünümlü bir hal alıyor, pötikarelerse koyu tonlarda olduğu sürece bu sezon giyebileceğiniz parçalardan.
Yesterday I was at Stefanel opening at Istinye Park. I had a chance to check out new season items and photographed the trunk-show for you. What is waiting this AW season for us? Black - white couple is always in style, flower patterns are more like illustrated and abstract and keep wearing your mini-checked items is they're in darker shades.

Defilede en çok kullanılan iki ayakkabıdan biri bu tüylü botlardı. Bu sonbahar / kış sezonunda bizi bekleyen tüy & kürk detayları, özellikle de ayakkabıdaki haliyle benlik olmasa da çok sevenler olacağından eminim :)
One of the most worn shoes at the show. AW season's surprise feather & fur details aren't my favourite (especially when it comes to the shoes) but I'm sure there will be some who'll love them :)

Grafik desenlerin hakimiyetinden şüphesiz haberiniz vardır.. Stefanel'in yeni sezonundaki yeni ve alternatif desenli parçalardan biri de bu grafik desenli kaban. Etnik desen OUT, grafik desen IN.
I'm sure you heard about graphic prints / patterns.. I noticed that Stefanel designed few 'alternative-printed' items and one of them is this graphic-patterned tricot coat. Ethnic patternes are OUT, graphic ones are IN.

Stefanel'in daha önceden de vitrininde görüp beğendiğim bir model. Erkeklerin gardroplarından kadınlarınkine girmiş gibi görünen tüm parçaları çook seviyorum! Loafer, slipper, oxford, makosen modellerinden biri mutlaka size göre..
I saw these shoes before, at the window of one Stefanel store. I'm into every kind of clothing item, if it looks like stolen from a men's closet! And I'm sure you all can find a manly model of shoe; loafers, slippers, oxfords, moccasins..

Solda yine Stefanel'in yeni koleksiyonundaki alternatif desenli parçalardan biri. Sağda birkaç renkli çizgiler. Çizgili parçaların olmadığı bir sezon düşünmek mantık dışı ama bu sezon sadece iki renkle yetinmeyeceğiz, birçok renkle çizgileneceğiz. Yeşil - mavi - siyah - beyaz güzel bir dörtlü, değil mi?
On left side, again one those alternative printed knitwear. On right side, multi-coloured stripes. Imagining a  season without stripes is just insane but during AW two-coloured stripes won't be enough for us. Green - blue - black - white is a nice quartet, isn't it?

Son olarak blogger kızlarla :) Duygu, Trendydolap, AysheRose ve ben. Kombin yazısı da yakında ^^
Last but not least, with my dearest blogger friends :) DuyguTrendydolapAysheRose and me.

12 yorum:

blackberryfashion dedi ki...

interesting shoes :)

http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

chfashiontrend dedi ki...

Ayakkabılar dikkatimi çekti...
Sanırım bu tarz pek benlik de değil...

Küçük bir not :
Butiğim açıldı:)göz atmak isterseniz:
http://chfashiontrendbutik.blogspot.com/
Sevgiler!!!!

Adsız dedi ki...

poşetlerde ne var :D

Bushe dedi ki...

ahhh Stefanel !!Alınacaklar listem o kadar kabardı ki...

www.istanbulianchic.com

Serap Tan dedi ki...

oversize modası bu seneye damgasını vuracakkk, kazaklarda bile bu moda hakim :) ben de stefanelin bu rahat duruşunu seviyorum ya!oh ne guzel bı gun olmus :)

rebeltakipte dedi ki...

çizgilere hiç bir zaman hayır demem ama hala sıcak günleri yaşarken bu kazaklar bana çok kara kışlık geldi :)

Itchy Edgy dedi ki...

Amazing blog! Thanks for dropping by in my blog and for that lovely comment <3 following you now! hope you can follow me too! xx

http://www.itchyedgy.com/

Tereza {Drastic Plastic} dedi ki...

I love the Stefanel coats from this collection.

Ciiden dedi ki...

Cok hos kazaklar var, sezonda bir ugramalı

selin artun dedi ki...

Hiç vazgeçemediğim markalardan biri Stefanel, anladığım kadarıyla bu sene de gelenek bozulmuycak :)

Seyyah dedi ki...

Merhabalar... :-) Iade-i ziyarete geldim bloguna. Cok sevimli bir blog, hemen izlemeye aldim. Tanistigimiza memnun oldum. :-)

Fifthfloorovergoldenhorn dedi ki...

Stefanel yine yapmış yapacağını. Çok seviyorum bu markayı özellikle her kış sezonunda çıkarttıkları o kalın salaş kazaklara bayılıyorum. Bu görsellerde de yeşil kazak muhteşem en kısa zamanda gidilmeli :)