31 Ekim 2012 Çarşamba

Halloween Fun

Halloween temalı bir çekimim olmadı ama bir parça kişisel bir postla telafi etmek istedim durumu.. Evdeki tüylü maskemi ve kedi kulağı tacımı taktığım gibi webcam'in karşısına geçtim, sonuç kısmen sanatsal görünüyor. Halloween bahane, tek derdim eğlence :) Rutinden kaçmak için her fırsatı değerlendirin mutlaka! Bu ve bu da 'kedi kız' pozlarımdan, şahsi önerim tüm gün kostümünüze uygun makyajla dolaşma planınız yoksa benim yaptığım hataya düşüp Maybelline Color Tattoo'yla yüzünüzü boyamayın ;)
I feel sorry that I don't have any costume for Halloween but at least tried to making things up with a personal post.. Posed for you in front of the webcam with my mask decorated with feathers and kitty cat headband. Halloween is just an excuse to have fun :) Use your every single change to escape from rutines! This and that are my 'cat girl' poses, besides I recommend you not to colour your face with creme eyeshadow ;)

3 yorum:

kendimyapdiydim dedi ki...

geçmiş olsun yavrukuşum, lancome bifacilden aşağısı biraz zor çıkarır :)

Borjana dedi ki...

Amazing!;)
xx
B.
http://www.beeswonderland.com

Adsız dedi ki...

You have showed great perseverance behind the blog. It's been enriched since the beginning. I love to share to with my friends. Carry on.