14 Ekim 2012 Pazar

Behind the Walls of Atıl Kutoğlu Show

Atıl Kutoğlu defilesinde öyle bir yerde oturuyordum ki, backstage'i görmüş kadar oldum. Son anda sahneye atılıp bozuntuya vermeyen modeller mi dersiniz, model sırasındaki değişikler, son anda giyilen elbiseler, bağlanamayan ayakkabılar ve çook daha fazlası.. Başlığın nedeni belli oldu ;) Defile modernize edilmiş peştamal desenleri, mavi / kırmızı / siyah - beyaz çizgilerle başladı.
I was sitting in a great place during Atıl Kutoğlu show where I could see what's actually happening behind those walls. Models thrown on the stage but act cool, last second changes, dresses worn in last minute, untied shoes and much more.. The show started with modern version of peshtamal (traditional Turkish waistcloth) patterns and blue / red / black - white stripes..

Erkeklerdeyse geometrik formlu, üç tonlu takım elbiseler, ceketler ve pantolonlar vardı. Şüphesiz mavi versiyon en çok beğendiğim oldu! Hakkıyla taşıyacak bir erkekte görmek isterdim :) Bunların dışında püsküllü süet postacı çantaları vardı erkekler için..
For men there was geometric shaped, three shaded suits, jackets and pants. Blue one was my favourite again! I would love to see them on a man who could wear it well :) Besides these, I remember tasselled suede messenger bags for men..

Atıl Kutoğlu defilesinde özel bir şey göremediklerini söyleyenler çoğunluktaydı ama ben tüm koleksiyonu, en çok da bu üç parçayı çok beğendim! Kürke karşı olsam da bu kürkün fantastik rengine aşık olduğumu söylemesem olmaz.. Defilenin en renkli parçalarından grafik desenli elbiseler de kalbimi çaldı, sağdaki fotoğrafta son anda giyilen elbiseyi ve fermuara karşı verilen mücadeleyi görüyorsunuz ;) Ayakkabılar da çok güzel değil mi? ^^
Even most of people said that the show was nice but there was nothing new to see, I loved it (on my top 5) and especially this three pieces! I may be against fur but must say that looks amazing thanks to its fantastic colour.. Graphic patterned dresses were one of the most colourful pieces on the show and loved them, on right the dress worn in last minute ;) The shoes are also beautiful ^^

İlk günü Atıl Kutoğlu defilesiyle, defileyi de altın, yeşil ve fotoğraflarda olmayan fuşya simlerler kapattık.. Sondan bir önceki karede modeller kapanış için yürüyor, görevliler Jessica Stam'in ayakkabılarını bağlamak için seferber olmuş durumdalar. Sondaki karede de Tamara Ecclestone podyuma çıkmayı bekliyor.. 2. gün için takipte kalın!
We ended first day with Atıl Kutoğlu show and the show ended with gold, green and fuchsia glitter.. You see Jessica Stam on the photo, she is waiting to her shoes tied during the final row and Tamara Ecclestone waiting for her row.. Stay tuned for 2nd day!

4 yorum:

Ayshe Rose dedi ki...

Harika kareler yakalamissin gercekten :)

http://www.stylishtimes.net

sbldmrc dedi ki...

Ben kendimi yayıp izledim sadece, sen çalışmışsın süpersinn

Sibel

çağla deniz dönmez dedi ki...

Bencede güzel fotograflar olmus. Backstage daha eglenceli bence :)

gorgeousofmyworld.blogspot.com

want more fashion dedi ki...

detaylar kareler süper !!!!!!