16 Eylül 2012 Pazar

Statement Red

Viyana Moda Haftası ve benim Viyana maceramın sonuna gelirken birkaç vitrin ve street style karesi.. Aslında daha çok var ama defile yazıları arasında Avusturyalı'ların şüphesiz en sevdiği renk kırmızıyla bir ara vermek istedim. Zaten bu sonbahar - kış sezonunda bolca göreceğimiz kırmızıya bir de Viyana halkının özel ilgisi eklenince sanırım kırmızıya doydum :)
While we are coming to the end of Vienna Fashion Week and my Vienna trip, here is few more shots of street style.. Actually there is much more than this but I just wanted to give a break to my runway reports with Austrian people's favourite colour: Red. It's already one of the colours that we are going to see a lot in this season, and being in Vienna doubled my chance to see red :)

Bu kare herhangi bir defileden değil, 100% street style. Bu arada benim street style anlayışım Tommy Ton gibi, hazırlıksız yakalanmış kareler. Epey zor olduğunu da öğrenmiş bulunuyorum!
This shot wasn't taken during a show, 100% street style. And I learned that it's super-hard to take beautiful street style shots like Tommy Ton!

Çantalar Herrengasse'deki Valentino'nun vitrininden.. Yeni sezon = Hayran olunası yeni parçalar.
Bags are from the window of Valentino at Herrengasse.. New season = New pieces to want a lot.

Bu kare de Viyana Moda Haftası'nın 4. gününde gerçekleşen Marcel Ostertag defilesinden. Sayısız tasarımcı gibi o da AW koleksiyonunda kırmızılara yer vermişti.. İnanılmaz yorucu geçen maceram bitmek üzere diye sevinsem de gelecek sezonun defilesi için yeniden buraya gelmek için dayanılmaz bir istek duyduğum da doğru :) Düşündüm taşındım, Viyana'yla böyle bir seviyeli ilişki kurma kararı aldım ;)
And this shot is from Marcel Ostertag show which was on 4. day. As many other designers here, we saw a lot red pieces in his AW collection.. After a really tiring week, I'm happy to end this adventure but I also know that I'll want to be here again soon :) Maybe next fashion week time? So I could have a regular relationship with Vienna ;)

BLOGLOVIN - FACEBOOK - TWITTER

6 yorum:

Tereza {Drastic Plastic} dedi ki...

Uuu! Red, I love red!

boyaynasiyansimacisi dedi ki...

Cantalar gercekten cok carpici!

boyaynasiyansimacisi.blogspot.com

Duygu Senyurek dedi ki...

o kırmızı valentino benim olmalıııı

Daily Rental House in Turkey dedi ki...

Selamlar,
Bu kış demek kırmızı moda,hayırlısı bakalım,benim de sevdiğim bir renktir ama iddialı bir renk olduğundan yakışan kişiler giyse daha güzel olur,
sevgiler...

oğuz akdeniz dedi ki...

güzelmiş gerçekten..

şanslı kızsın

http://zoomlabakalim.blogspot.com/

MilaTobien dedi ki...

ich habe gerade erst dein nettes kommentar auf meinem blog gesehen! ich hoffe du hattest spaß auf der fashionweek in vienna! xxx mila