24 Eylül 2012 Pazartesi

My Future Prom Look

Daha çok var ama bu iki okul senesinin sonunu getirebilmem için güzel şeyleri de düşünmem lazım, mesela mezuniyet gibi! Dün tamamen rastlantı eseri denk geldiğim Vogue UK editorial'ı sayesinde (mezun olmayı başarırsam) mezuniyet baloma ne giyeceğimi buldum :) İşlemeli bir elbise ve ona uygun bir çift sneaker.. Zaten esas mesele 10 sene öncesine geri dönüp baktığımızda bunu nasıl giyebilmişim demek, bir parça gülüp eğlenmek & eski güzel günleri anmak değil mi?
There still a lot of time until my prom but I need to think about some nice things to be able to finish these two more school years! Yesterday I came across to this Vogue UK editorial and I already found out what I'm going to wear to my prom - if I can graduate by a chance :) An embroidered gown and a pair of sneakers which suits my dress.. Isn't the main issue lookin what you wore 10 years ago later on and laugh & reminisce old good days?

3 yorum:

zeys dedi ki...

hersey cok guzel ama bence sen cok daha guzel olursun cnm:)

Süm dedi ki...

Bence muhteşem bir karar vermişsin! Tüm gözler üzerinde olacak hahah süper:))

Bir Alışverişkoliğin İtirafları dedi ki...

En iyisini yaparsın tatlım, o çok ağır abiyeler için daha çok zaman var, hem herkesin ayakları topukluyla ağrırken rhatça dans edersin :)

http://bir-alisveriskoligin-itiraflari.blogspot.com/