30 Eylül 2012 Pazar

Flormar 420

Ben çoktan sonbahar moduna geçsem de baktım havanın daha serinlemeye niyeti yok, canlı renkler sürmeye kaldığım yerden devam ediyorum :) Daha önce neon pembesini gösterdiğim ojenin sarısı. Yapısı, sürümü pembeyle aynı ancak base-coat'suz hemen her sarı ojede olduğu gibi tırnakları boyama problemi yaşanabilir.. Çok parlak, çok çok parlak bir ton *-* Denemeye değer!
Even I'm already in autumn mood, I see that weather isn't going to cool off a while; so I got back to the neon nail polishes :) Yellow edition of this neon pink that I showed a couple days ago. Its formulation & application are same but it may stain your nails witout a base-coat.. A bright, very very bright shade *-* Definitely deserves a chance!

5 yorum:

j.d. dedi ki...

Yazın o kadar çok sürdüm ki bu ojeyi, bitirdiğim ilk oje olabilirdi fakat Koreli arkadaşımın çok beğenmesi sonucu ona hediye etmemle sonlanan bir aşkımız oldu :D

guzelgul dedi ki...

harika duruyor fakat ben flomarin bir sari ojesini kullandim ve silince cikmadi sarisi yani uzayana kadar sari kaldi öyle :(( bir daha tövbe ettim flomarin sari ojelerini kullanmayacagim diye

Mein Blog/Blogum

Nemo Latte dedi ki...

yaşasın neon sarı <3

hippilazman dedi ki...

Sarı ojenin silince çıkmama gibi derdi, bunun için çözüm sarı oje sürmeden, cila sürüp onun üsütüne sarıyı sürmek olabilir =)

çağla deniz dönmez dedi ki...

Allahım sarının rengine bak. Harika gözüküyor. Nasıl içimi açtı anlatamam :)

gorgeousofmyworld.blogspot.com