19 Ağustos 2012 Pazar

This is Madness, This is September!

Yine bir September Issue çılgınlığı. Bu defa boyutlarını aşmış durumda. Anna Wintour, bugüne kadar en kalın Vogue sayısını hazırlıyor; tam 916 sayfa. Kapakta Gaga, içinde sayısız editorial, en efsanevi olanlar Vogue'un 120. yılının şerefine olanlar.
Again the September Issue season. This time all gone crazy. The largest Vogue issue is coming, in 916 pages. Gaga on cover, uncountable editorial and the most amazing one is the special one for Vogue's 120th anniversary.

British Vogue, Karlie Kloss'la kısmen daha zayıf bir açılış yapsa da içinde Team Supermodel'ı & elbiselerin hazırlanma hikayeleri ve sayısız güzel editorial'la kalbimizi çalıyor, en azından benimkini :)
British Vogue makes a weaker opening with Karlie Kloss but covers it with Team Supermodel & making of their dresses and -again- lots of beautiful editorials :)

Vogue Paris, üç farklı kapakla geliyor; Lara Stone, Daria Werbowy ve Kate Moss siyahlar içinde. Vogue Germany de siyah hakimiyetinin altında. Bize de hayranlıkla bakmak düşüyor!
Vogue Paris comes in three different covers; Lara Stone, Daria Werbowy and Kate Moss in noir. Vogue Germany is also under the effect of black. All I can do is adore! 

Ama benim için bu çılgınlık tam Vogue Japan'ın "Hard At Work" editorial'ını gördüğüm an başlıyor, gerisi kocaman bir yalan.. Bu editorial'ın içine ışınlanmak ve tüm sonbaharı orada geçirmek istiyorum, çok şey mi istiyorum acaba?
But this madness becomes enjoyable with this editorial: "Hard at Work" by Vogue Japan. After I saw this one, the rest was nothing for me.. I want get into it and spend whole fall there. Be honest, do I want a huge thing? 

4 yorum:

Ayshe Rose dedi ki...

Cok basarili cidden

www.stylishtimes.net

MODA DUYGUSU dedi ki...

sahip olup içinde kaybolmak istiyorum

www.modaduygusu.blogspot.com

Lila Moonlight dedi ki...

Vogue US i merakla bekliyorum, tatilde oku oku ( bak bak ) bitiremem artik : )

Bir Alışverişkoliğin İtirafları dedi ki...

Bir fincan kahve, güzel bir müzek ve eylül sayılarının hepsini istıyorum :) Eylül ayı tüm dergiler bir başka güzel, 2 dergi aldım bile devamı gelecek :)

http://bir-alisveriskoligin-itiraflari.blogspot.com/