20 Ağustos 2012 Pazartesi

Lady Danger

Sürpriiiz! Edirne'deydim :) Neden haber vermediğimi merak edenlere benim de bu plandan sabah yola çıkmadan 9 - 10 saat önce haberdar olduğu söylemem yeterli olur mu? Edirne'ye defalarca gidip her yerini bildiğim için sizi kocaman bir tura çıkartamam ama en sevdiğim yerine götürüyorum:
Surpriiise! I was in Edirne :) You may ask why I haven't inform you but would it be clear if I said you that I learned this plan 9 - 10 hours before we actually take off? I can't make a huge Edirne tour for you guys because I have been here soo many times but let's go to my favourite place together:

 
Karaağaç! Eğer ilk seferinizse sayısız caminin yanı sıra mutlaka gelmeniz gereken bir yer.. Yunanistan - Bulgaristan sınırı yakınlarında kara treniyle biliniyor. Benim Edirne'de en sevdiğim yer. Hele sonbaharda geldiyseniz ortamın ne kadar romantik olduğunu tahmin edemezsiniz :) Kışları da müthiş ;)
Karaağaç! It's a spot near Greece - Bulgaria boundries and also famous with its train. My favourite location to visit in Edirne. if it's your first time here, you should go there after visiting many mosques.. Very romantic in fall and also great in winter ;)

Bir itiraf: Yola çıkarken mutlaka ve mutlaka Karaağaç'a gideceğimi biliyordum, kırmızılar kasıtlı olarak giyildi ^^ Zaten son dakika kararı almam gerektiği için Bill Blass'ın sözüne uydum, şüpheye düşünce kırmızı giydim!
A confession: I was totally sure that we were going to go Karaağaç again, so I wore red purposely to match with the train ^^ And it was a last minute decision, so I listened Bill Blass' advice: When in doubt, wear red!

 
Bu fotoğraflarda "trene bindim, gidiyorum" mizansenini gerçekleştiriyorum.. Özellikle el sallarkenki doğallığıma hayran kaldım; napalım ben böyleyim :P İşin şakası bir tarafa seyahatler benim için Eastpak'siz olmaz, bu defada tüm eşyalarım sadece bu çantada geldim.. Dolgu topuklarla tüm Edirne'yi turlamaksa sadece daha fazla kalori yakmak için müthiş bir fikir.
You see "I'm on train, ready to take off" stage directions.. I look soo natural while waving :P Besides to joke, I can go on any trip without my Eastpak. This time all I need was in it.. And travel about whole Edirne with wedges on is a great idea to burn more calories.

 
Bugün başka bir şehirdeyim, Edirne'de yeme & içme / tarihi & turistik daha fazla fotoğraf için Twitter hesabıma beklerim:
Today I'll be in another city, for more food & touristic advice look over my Twitter account: @edankb

Bluz / Blouse: Zara (elbise / dress)
Şort / Shorts: Warehouse - Debenhams
Ayakkabı / Wedges: Skechers
Kolye / Necklace: H&M
Bileklik / Bracelet: Aşk-ı Ela

12 yorum:

Junkhead dedi ki...

Aay ne güzel fotolaaar :) Trene tutunduğun foto favorim ! Onu siyah beyaz yapıp feyse koy bence Eda :D Nostaljik iyi gider o sahneye,filmlerdeki tren sahneleri gibi olur ,nası fikir ? ;)

Duygu Senyurek dedi ki...

yerim seni kırmızı minik kuş=)

Hülya Karayel dedi ki...

canım çok hoşsun gerçekten. tüm kıyafet detaylarını beğendim ama bluz öyle güzel durmuş ki ona bayıldım :) güle güle giy hepsini ;)

Adsız dedi ki...

duygucum minik kuş benim pardon-

kız güzel dağılın

Amanda dedi ki...

Great Post. I follow your Blog now.
Please follow me.
A.

dramaticmode.blogspot.it

Tereza {Drastic Plastic} dedi ki...

Looks like you had an amazing time.

Blue Girl dedi ki...

ben de edirneye giderim, ama hiç karaağaç'a gidemedim.
güzel kıyafetler, ojeler hangi marka?

What's Next dedi ki...

@Junkhead; teşekkürler canımcım, facebook'a efektleyip eklerim :)

@Duygu; hihih ^^

@Hülya Karayel; o bluz aslında elbise :) ama ben bir değişiklik yapıp bluz olarak da giyeyim dedim, sonucun beğenilmesine çok sevindim!

@Adsız; hahah Duygu'nun başka minik kuşları da mı vaar :P

@Amanda; thanks! i'll come to your blog too :)

@Tereza; yeap, i had real fun during the shooting :D

@Blue Girl; mutlaka gitmelisin bence, özellikle de sonbahar / kış zamanı. arabayla gitmiyorsan edirne'ye karaağaç'a giden minibüsler var.. teşekkürler, ojelerin yazısı azz sonra geliyor ;)

the unexpected-s dedi ki...

Ooo kilo vermişiz bir fitleşmişiz yazın, üstündekine bayıldım buarada.

boyaynasiyansimacisi dedi ki...

Güzel kombin eline sağlık:)

boyaynasiyansimacisi.blogspot.com

Ojesandığı dedi ki...

Vaaay memleketime geldin de bi haber vermedin haa :D Aferin :D Bir dahaki gelişine haberimiz olsun mutlakaaa!

What's Next dedi ki...

@the unexpected-s; kilo vermedim aslında aldım ama fitleşmişsem ne mutlu banaaa ^^

@boyaynasiyansimacisi; teşekkürler :)

@Ojesandığı; yaa edirneli olduğunu bilsem mutlaka haber verirdim sana! ama biz sık sık geliyoruz zaten senede bir - iki, bi dahaki sefere söz haber vericem ;)