20 Temmuz 2012 Cuma

Aydınlanma / Enlightment

Bu sıcaklarda hiçbir şey yapmamanın bana iyi geleceğini düşünmüştüm ki birkaç günün ardından yorumlarınızın eksikliği hissettim :) Bana daha iyi gelecek olan şey meğersem blogumu güncellemekmiş ;)
In this case of hot weather I thought that I may feel better, if don't do anything but a couple days later I missed your comments :) Then found out that updating my blog makes me feel better ;)

Ada'ya gideceklere önerim boşuna topukluları yük etmeyin, arnavut kaldırımlarda en iyi dostunuz sandaletleriniz olacak.. Bir de H&M'in mineral görünümlü aksesuarlarına bayılıyorum, gerçekten çok epey dikkat çekici oluyorlar, bir dahaki turunuzda göz atmanızı öneririm.
My advice to the all who plans going to Bozcaada, don't bring your high heels; sandals are much better choice to walk on cobblestone pavements.. And one more advice to all shopaholics; I love mineralized-looking accessories of H&M.

Kombinin tamamı / Whole outfit: H&M

6 yorum:

Sparkle dedi ki...

lovely outfit! i really like your skirt and ring L(

xx

irem dedi ki...

Eda'cım yine çok tatlı görünüyorsun ;) o mineral aksesuarlara ben de bayılıyorum gerçekten süperler

chfashiontrend dedi ki...

ben de genelde topuklu giyerim ama bu yaz rahatlığa dayanamıyorum ...bozcaada kesinlikle topukluya uygun değil bence de cnm...etek harika sevgiler

TanurAyshA dedi ki...

ben en çok o sandaletlere bittim :)
http://bizimkiz.blogspot.com/

Tereza {Drastic Plastic} dedi ki...

I want a ring like that :).

melisa melis dedi ki...

sandaletlere bi yakın çekim yapsaydık