25 Haziran 2012 Pazartesi

Shine In, Shine Out

Yine yılın en sevdiğim dönemlerinden biri, defile sezonu. Bu yıl piyangodan, aslında Christopher Bailey'in zihninden, erkeklere bolca metalik çıktı. Dahiyane fikir! Kalabalıklarda eşleri & sevgilileri kaybetme derdine son :) 
Again it's my favourite time of year, fashion week season. This year men won lots of metallics in the lottery, actually at Burberry Prorsum S/S13 show. Ingenius idea! Finally a resolution for women who lost their husbands & boyfriends in the crowd :)

Yine metalik sandaletler, plajlarda kalabalığa karışma derdinin çözümü :P Şaka bir yana bir tutam metalik kumaş, eğer doğru kullanılırsa çok canlar yakacak önümüzdeki ilkbahar & yaz. Yine her zamanki gibi o trenchcoatlarda gözüm var, epey şaşırdınız dimi? :D
Sandals also work same way but at beaches :P Besides the joke, a piece of metallic cloth can make you the man of the year, if you can use it right next spring & summer. As always I have eye on those trenchs, pretty shocked huh? :D

6 yorum:

Follow_me dedi ki...

metalik mavi süper durmuş.
Görüşmek üzere
www.bakbuharika.blogspot.com

Hamide... dedi ki...

BIZIMLE DEĞILSIN :DDD

Lila Moonlight dedi ki...

Aaa ne guzel tesaduf olmus, ikimiz de metaliklerden gitmisiz dun : ) O sandaletlerin rengine de bayildim. Erkek koleksiyonundan alip giyinebilir bazi bayanlar, baylardan kaci cesaret gosterip alir bunlari bilemedim : ) Umarim satchellerden bulmussundur gonlune gore sen de : ) Ben de senin paylasimlarini begeniyorum, Viyana tatilin ne guzel gecmis, coook seneler evvel gittim bir kere, yine gormek isteyecegim bir sehir kesinlikle : )

GelinciQ dedi ki...

Hahaha bence de bizimle degilsin. Cok asiri dikkat cekiyor gercekten ama moda olursa illa ki gozumuz alisir. Belki hosumuza bile gidebilir. Bilemiyorum.. :)

TrendKolik dedi ki...

Hihoho bizim türk erkeklerine giydirebilirsen tabi :D

Duygu Senyurek dedi ki...

çok cici mink kuşşum