29 Haziran 2012 Cuma

Out of Streets - 2

 Yine bir Converse kişiselleştirme çalışmasıyla karşı karşıyayız! Bu defaki konuğum M.'nin çalışması, Chuck Taylor tasarımı "Bananas" model Converse'ini çok isteyip hiçbir yerde bulamaması üzerine kendi boyadığı Converse'ler.
Today we have another Converse customization story! My guest M. done a copy of Chuck Taylor - Bananas Converse for herself, when she couldn't find a pair of them which wanted really much.

Modelin orjinaliyse bu. Daha başarılı bir sonuç, ince detayları daha iyi gösterebilmek için önceden ayakkabıların üstüne kurşunkalemle çizim yapılmış, ardından kumaş boyama kalemleriyle çalışılmış. Çok beğendiğimi belirtmeme gerek yok sanırım :)
This is the original design of Chuck Taylor. All she need for this perfect result was self-made templates to have exactly same illustration and two Sharpie's to work easier on Converse. I think there is no need to mention that I loved them really much :)
-
Eğer sizin de bir kişiselleştirme hikayeniz varsa (ayakkabı & çanta boyama / süsleme, DIY takılar ve daha fazlası) bol fotoğraf ve hikayesiyle birlikte e-mail'inizi bekliyorum!
 If you also have a customization story (painted / embellished shoes & bags, DIY accessorizes and much more) I wait your e-mails with lots of photos and their story!
eda_nkb@hotmail.com

1 yorum:

Modagrafya dedi ki...

Yaa millet neler yapıyor, biz hala aradığımız gibi kıyafeti arayıp duralım. çok güzel çalışma olmuş paylaşım için teşekkürler:)