4 Haziran 2012 Pazartesi

Longchamp @ Suadiye

Bu haftasonu Anadolu Yakası'na açılan iki yeni mağazanın etkinliklerine katıldım. Stil sahibi, tasarıma düşkün Anadolu Yakası'nı sevindirecek haberler :) İlki Longchamp açılışı.
This weekend I catched up two store openings on Asia Side. I hope these news will make the stylish ones on Asia Side happy :) First one is Longchamp opening.

Öncelikle bir duvar baştan sona kadar klasik modelin renklerine ayrılmış! Konsept süper ;)
The wall of Longchamps! Epic ;)

Klasik Longchamp'in deri modeli de çok kullanışlı.. Katlanabilirliğinden bir şey kaybetmeden her sezon kullanılabilecek bir çanta yaratılmış :)
Classic Longchamp's leather version is also very useful.. It can be still folded and a kind of a choice which can be used in every season :)

Mary Katranzou işbirliğinden.
From Mary Katranzou collaboration.

Kate Moss tasarımı. "Travelling in style" bu olsa gerek!
Designed by Kate Moss. The secret of "Travelling in style" is now released!

Bir de Longchamp eşarplardan bahsetmeden olmaz.. Farklı tasarımlarına ve desenlerine bayıldım.
I must also mention Longchamp scarfes.. I loved their unique prints.

Farklı dokularla da çalışılmış. Devekuşu, krokodil bunlara örnek.
It's also possible to see Longchamp's made of different kinds of leather like crocodile or ostrich.

Ayrıca Longchamp'in hala üzerinde çalıştığı high-end kıyafet ve çantalar var. Hitap ettiği pazar genellikle ünlüler, fiyatları klasik Longchamp'lere göre yüksek olsa da kalitesi ve malzemesi de çook farklı..
Besides there is a very special collection of clothes & bags of Longchamp which are mostly preffered by celebrities and socialites. Their qualities are much more different, so their prices.

Mini mini Longchamp'lerle bu postun da sonuna geliyoruz. Açılış günün teması Fransız stiliydi, ürünleri fonda Fransız müzikleri ve macaron & şampanya ikramları eşliğinde inceledik. Longchamp'in yeni mağazası Suadiye'de, Micheal Kors'un hemen yanı. Keyifli alışverişler ;)
Time to end this post with mini Longchamps. The theme of the opening was French style, we photographed the collection with French music at the background and with macaron & champagne treats. The new store of Longchamp is at Suadiye, just beside Micheal Kors. Wish you all an enjoyable shopping experience ;)

3 yorum:

MadamB Fashion dedi ki...

Longchamp postları gördükçe bir çanta şart dedim :)
madambfashion.blogspot.com blogumada beklerim

Hamide... dedi ki...

meraklılarına hayırlı olsun diyorum :)

Alışveriş Dedektifi dedi ki...

Longchamp 'de nedense favorim hep klasikler.Başkasında gözüm yok :))
http://alisverisdedektifi.blogspot.com/