9 Haziran 2012 Cumartesi

Hayatta Bir Kere.. / Once in a Life..

Yazılmamış onca yazı ve paylaşılmamış fotoğraflar birikince neyi önce yazacağımı şaşırdım :) Ben de son kombinimi paylaşmaya karar verdim.. Eylül ayına kadar kot pantolonu son giyişim olabilir!
While so many unposted photos were waiting for me, I just forgot the order :) This is the story of how decided to share my last outfit first.. Probably the last time I wear jeans until September!

Hayatta hepimiz bir kere bir elbiseyi tunik olarak kullandık.. Ya o dönem moda öyleydi, ya size öyle daha çok yakışıyordu ya da elbise çok kısaydı. Uzun boyun avantajları olduğu kadar dezavatajları da var. Siz bir elbiseye belki hayatta bir kere tunik yaparsınız, ben bin kere yaparım.
At least for once in our lives we used a dress as a blouse.. Maybe that was the trend, maybe it looked better as a blouse or the dress was really short. You may think that being tall just have advantages but everything comes with disadvantages too. You may use a dress as a blouse once in your life, I'll use it so million times.

Elbise - Bluz / Dress - Blouse: Mango
Jeans: Mango
Ayakkabı / Shoes: Desa
Bileklikler / Bracelets: H&M Men

6 yorum:

pembe fiyonk dedi ki...

tatlım çok güzel olmuşsun. çok beğendim. bu arada sen kilo mu verdin? harika görünüyorsun

Merve Yıldız MY. Fashion dedi ki...

uzun olmanın avantajları mutlakaki daha çoktur canım.Elbise yada tuniğin diyelim çok yakışmış sana:)

Sabrina T. dedi ki...

nice!!

Patchwork à Porter

TrendKolik dedi ki...

Cok yakismis bu arada deseni pek guzelmis ;)

zeys dedi ki...

senı anlıyorum bebısım malesef bazı elbıselerı bende anca tunık olarak kullanabılıorum :) desenıne bayıldım cok cok yakımıs :)

Modagrafya dedi ki...

ben de o gün gördüğümde soracaktım nerden diye, kombinin çok yakışmıştı:) bluz muhteşem:)