20 Mayıs 2012 Pazar

Sevgili Yaz, / Dear Summer,

Kısacık bir süre için gelmiştin, kendi adıma konuşuyorum ki her şey çok güzeldi! Hatta birkaç gün içinde giyerim umuduyla tüm sandaletlerimi ayakkabı dolabımın ön taraflarına dahi taşımıştım.. Derken hava geri soğudu, sağanak yağmurlar yağdı. Hazırlıklar tamam, seni bekliyoruz :)
You have been here for a tiny amount of time, I'm speaking for myself, it was so nice! I also arranged my sandals, hoping I can wear them in couple of days.. Then it became colder again and rained. All the preparations are done, we're waiting for you :)

Sandalet giyerim planlamasıyla ojelerimi de sürdüm. Renk Rimmel London'un yeni gelen renklerinden Sun Downer. Gün batımı turuncusu ya da yaz gecelerinde yudumluyacağınız Sex on the Beach renginde ;)
The colour is from Rimmel London's newest colours, Sun Downer. Its a sunset orange or the colour of Sex on the Beach, which you drink at summer nights ;)

Çirkin sandaletlerim de hazır. Bazı şeyler vardır, kesinlikle güzel değillerdir ama bir yandan çok da çekicilerdir, işte bu yüzden çok seversiniz. Bu sandaletlere karşı duyduğum hislerin tanımı bu. Bir sokak stili blogunda gördüm, aşık oldum, aradım ama bulamadım, sonra Asos'ta karşıma çıktı! Ve bugüne geldik..
Even my ugliest pair of sandals are ready. There is a few things in life, you know that they aren't beautiful but they attract you somehow. I can say that I feel exactly this for my sandals. I saw them on a street style blog, loved them, searched but couldn't find, then they appeared on Asos! And we came to day..

Sevgiler, Eda
Loves, Eda

7 yorum:

Hamide... dedi ki...

sandaletler benim tarzım değil ama sana yakışmışlar canım :) ve evet yaz gelsin plsss

Polishist dedi ki...

Balık kılçığı gibi değişik ama benim hoşuma gitti. Artık şu yaz gelsin ayakkabısız gezmeye razıyım.

DİLSHEEN dedi ki...

gerçekten değişik bir tarzı var sandaletin :)) Yakışmış canım öperimm

De Carona Na Moda dedi ki...

Que lindo!
Beijos

www.decaronanamoda.com

SvGLove dedi ki...

Sandaletler tam tatillik bence! Bodrum sokaklarinda, Alacati'da gezmeye ne de yarasirlar!

What's Next dedi ki...

@Hamide; ay ben bu sandaletler için ne çirkin yorumu almaya alışmıştım kii.. bak bu postu yazdım geldi bile :)

@Polishist; hahah zaten temmuz ortası, sandalet giymeye dahi katlanamayacağımız sıcaklar gelir :D

@Dilsheen; beğenen beğenene şaşırıyoruum :)

@De Carona Na Moda; Gracias! :)

@SvGLove; bir düşündüm de ben de ah keşke yaz planımda bir bodrum, bir alaçatı olsa :)

melisa melis dedi ki...

benim ayaklarımda senin ki gibi fıstık gibi güzel olsun 100 oje borcum olsun ben artık dyo ev byalarına bakıyorum anca oluyor benim ayaklarıma heee