2 Mayıs 2012 Çarşamba

La Roche-Posay Toleriane

Daha önce La Roche-Posay'in şu nemlendiricisini denemiş ve çok sevmiştim, bana kalsa bir yenisini denemeye hiiç niyetim yoktu :)
I tried before La Roche-Posay's this moisturizer and loved a lot. If you would ask me I wouldn't try any other :)

Toleriane daha da hassas ciltler için tasarlanmış. Rich ve Fluid olmak üzere iki çeşidi daha var ama bendeki Soothing Protective Care. Hydreane Legere'e göre daha hafif bir yapısı var, kokusuz ama anında emilmesi ve sonrasında verdiği ferah his aynı :) Yalnız Hydreane Legere'i makyaj bazı olarak kullanmak mümkün -ki bu özelliğini çook seviyorum. Ben de şöyle bir çözüm buldum, duştan çıkınca bu kremi makyaj yapmadan önce de Hyreane Legere'i kullanıyorum..
Toleriane is for more sensitive skins. There is two more versions of it like Rich and Fluid but mine is Soothing Protective Care. It's much lighter than Hydreane Legere, parfume-free. Still it has been absorpt really fast :) The only biggest difference for me was this one can't be used like make-up base as Hydreane Legere. My solution is using this after shower and Hydreane Legere before the make-up session..

Özetle cidden çok hassas olan ciltler için çok iyi ama aşırı hassasiyet sorunum olmadığı için sadece hassas ciltler için tasarlanmış Hydreane Legere'imle devam edicem ;)
In brief if your skin is very very sensitive, then you'll love this but I think I'll stand by my Hydreane Legere ;)

*Bu ürün tanıtım amaçlı olarak gönderilmiştir, yazdıklarım şahsi görüşlerimdir.

4 yorum:

zeys dedi ki...

hmm berrak ve purussuz cıldının sırrını da oorenmıs olduk :)

thugce dedi ki...

çok uzun zamandır kullandım effaclar kullanıyorum şimdide faydalı olmuş:)

Rainbow Gatherer dedi ki...

benimde cok hassas değil cildim ama la roche posay'ın ürünlerinin güzel olduğunu duydum pek çok yerden.

kybele dedi ki...

la roche benimde vazgeçilmezlerimden bu arada bloğun süpper