13 Mayıs 2012 Pazar

Garnier BB Krem

Kendimize bakmayı, güzellik sırlarımızı da annelerimizden öğrendiğimiz için günü bir makyaj & bakım postuyla kapatmak istedim :) Bugün tanışacağınız yepyeni ürün Garnier'in BB Kremi..
Last post of the day is a make-up product review because we learned how to care ourselves and beauty tips from our mothers :) That newest product is Garnier BB Cream..

BB Krem de nedir ki diyenler için açalım:
Bence renkli nemlendiriciyle aynı işlevi gören (ton farklılıklarını & minik kusurları kapatan, cilde sağlıklı bir görünüm veren ve nemlendiren) ürünün cildi biraz daha az yoran/hafif versiyonu.
What's a BB Cream?
For me it's a lighter version of coloured moisturizer but have the same effect (covers simple imperfections up, gives a healthy look to skin and moisturize).
Light ve Medium olmak üzere iki rengi var şimdilik, bendeki tabi ki Light :D
There is two shades, Light and Medium. Mine is Light for sure :D

Öncesi / Sonrası:
Benim gördüğüm fark damarlarımın belirginliği kayboldu ve yüzeyi nemlendirerek pürüzsüzleştirdi. Ancak sorunlu cilde sahip olanlar bu üründen çok bir şey beklememeli. Light tonu tenime güzel uydu, nötr tonu sayesinde hem pembe hem de sarı alt tonlulara gidecektir!
Before / After:
After the application my veins were less visible and the area was smoother. But the ones who have serious skin problems shouldn't expect a miracle. The Light shade fitted me well, its neutral base makes it suitable for both, yellow- and rose-based skins! 

*Bu ürün firma tarafından deneyimlerimi paylaşmam için gönderilmiştir, tüm yazdıklarım şahsi görüşlerimdir.

6 yorum:

beetlebum dedi ki...

aynı ürünü ben de kullanıyorum, cildimle ilgili pek bi sıkıntım olmadığı için fondöten yerine mükemmel bi alternatif oluyor :) bunun yanında garnier'in kafeinli kapatıcı roll-on'unu da öneririm, concealer yerine sıkça tercih ettiğim bir şey o da.

les jolies dedi ki...

I totally have to try it, thanks

From Paris with love!
Kristina.

cinnamum dedi ki...

İşte aradıgım ürün bu olabilir. Çok faydalı oldu:)
Öpüyorum seni cok teşekkürler canım...

Adsız dedi ki...

şahsi goruslerın de okuyucuya pek bilgi vermiyor

What's Next dedi ki...

@beetlebum; bir aralar concealersız evden çıkmıyordum.. sanırım uykusuzluk sorunum düzeldi fazla da gerek kalmadı. ama her an ihtiyacım olabilir, teşekkür ederim öneri için :)

@les jolies; happy that my review helped you! :)

@cinnamum; hatırladım sen böyle bir ürün arıyordun, süper oldu o zaman bu yazı senin için ;)

@Adsız; ben ürün hakkında ilk aklıma gelenleri yazdım. daha spesifik bir sorun varsa seve seve yanıtlarım.

BÜTÜ dedi ki...

denemek istiyorum aslında bende hafif olmadı benim için yeterli gibi :)