23 Nisan 2012 Pazartesi

Bugün 23 Nisan, Neşe Doluyor İnsan!

Happy April 23th
 Bugün 23 Nisan! Gün küçük bir kız gibi giyinip nostalji yapma günüdür.. Küçüklüğünüzdeki o eski 23 Nisan'lara geri dönün bir bakalım. Kırmızı pabuçsuz olmaz :) Gıcır gıcır rugan görünümlü olursa ne ala ^^ Sonracığıma eteğiniz/elbiseniz tabi ki de kabarık olmalı! Eğer etek giydiyseniz üstüne annenizin yeni aldığı o cicili bicili bluzu da giyebilirsiniz ;) Aksesuar meselesine gelirseek içine hiçbir şey koymayasanız ama minik çantanızı kolunuza takmadan evden çıkmadığınız günleri hatırladınız mı? Neyse bugün topladığınız şekerler & harçlıkları koyarsınız :D Tepeye de bir kurdele kondurduk mu tamamdıır! 
  Size mutlu mutlu bayramlaaar ^.^
Today is April 23th! It means today is the day of kids in Turkey.. And a chance to make a nostalgia for adults.. Would like to dress up like a child today? If your answer is yes, here we goo:
Don't go out of home without your red shoes :) And more it shines, much better it is ^^ Then your skirt/dress must be definitely fluffy! If you wear a skirt, then you can also wear that cute top which your mom bought just for today ;) Do you remember the mini bags that you carry without anything inside? Today you can fill it candies and pocket money you'll collect :D And a bow on top it, ta-daa perfect!
I wish you all a nice day ^.^ 

4 yorum:

Irene dedi ki...

I love this dresses!!they are so feminine :D
http://tobchic.blogspot.com.es/

Hamide... dedi ki...

ayy yevruuuum evet aynen kırmızı papuçlarımızla rengarenk tokalarımızla ne güzeldi eski bayramlar :D

TanurAyshA dedi ki...

hıımmm 23 nisan için marine tarz kombin de bir hayli orjinal olmuşş,evet evet beğendim =)
ben de içimde yaşattığım çocuğu mutlu ettim rengarenk ojeler sürdüm bugüne özel =D
http://bizimkiz.blogspot.com/

Bushé dedi ki...

çok tatlı bir blogmuş seninki ben de 807.takipçin olmuş bulunmaktayım:))Daha nice takipçilereee :)

http://fashbushe.blogspot.com