24 Mart 2012 Cumartesi

Mac Undercurrent Eyeliner

En çok yeşil göz kalemlerini kullanan biri olarak uzun zamandır bu kalemin peşindeydim. Tartan Tale koleksiyonuyla ilk defa çıkmış, ilk günlerde tükenmişti. Vera koleksiyonuyla döndü, hem de temelli olarak :)
We met with this eyeliner at Tartan Tale collection but I couldn't buy it because it sold out. This month it came back with Vera collection and became permanent stuff :)

Fotoğraf bloomingbeautyblog'tan. Kendiminki hemen sürmüşüm de :D
Yapısı yumuşacık ama dağılmıyor, sadece sürümü çok kolay. Renk çok güzel ve dayanıklı. Temizleyiciye silmeden asla çıkmıyor.
Photo is from bloomingbeautyblog because I tried mine before I took the photos :D
Its really soft, easy to apply. The colour is beautiful as you can see and long-lasting. You can't get it off unless you want.

Işıltıları muhteşem. Aldığımdan beri tüm makyajlarımda kullandım, bağımlılık yapıcı ;)
Loved its pearl. I used it in every single make-up since I bought it, addictive ;)

9 yorum:

Lunapark Queen dedi ki...

Ama senin güzel gözlerinde de görmek isterizzz :)

Ayshenur dedi ki...

aynen bnde bu kalemin nasıl pesınde kosmustm ve buldm aldm bnde artık gözümüz aydn ıkımzınde cnm :)#pearlglidekalemlerhepolsun :))

Mia Wallace dedi ki...

bu kalemin gidip her renginden aldım biliyo musun! :D

Rainbow Gatherer dedi ki...

evet edacım gözünde de görmek isteriz :) bende bir bakayım gidip dağılmıyorsa eğer. buarada senin favorin rengin bu sanırım , geçenelrde china glaze oje de bu renkti =)

CMOS dedi ki...

çok güzel ama ben esmer olduğumdan siyah yada kahverengiden başka renkleri kendime yakıştıramıyorum patlıyor sanki. Ama sende .ok güzel durduğundan şüphem yok güle güle kullan canım =)

SimayAydogan dedi ki...

Oha rengi çok güzel :) Blogunu da çok beğendim , takipçinim :) Banada beklerim :) http://simaylovesfashion.blogspot.com/

want more fashion dedi ki...

cok güzel bir renk !!
örnegini gözde görebilir myiz ?

Beril Üzüm Yamaç dedi ki...

Favori rengimm

Takibindeyim blogun cok guzel, senide beklerim ;)

trendberry.blogspot.com

Shopaholic dedi ki...

Kalem kardeşliği yapalım Edacım :) Tartan Tale'den de önce taaa 1-2 sene önce çıkmıştı bu kalem ilk. Sen esas o dönemde sold out oluşunu görmeliydin anında yurtdışında internette tükendi, burda daha satışa çıkmadan herkes ayırtmıştı bitti valla.. Hey gidi günler hey. Güzel oldu şimdi permanent olması :) Güle güle kullan canım :*