23 Şubat 2012 Perşembe

Mulberry "Del Rey"

Başka bir flash Lana del Rey haberi daha gelmiş bulunuyor.. Mulberry'nin kreatif direktörü Emma Hill, Lana del Rey'e ithafen aşağıda gördüğünüz Del Rey modelini tasarlamış:
Here comes another flash news about Lana del Rey.. Mulberry's creative director Emma Hill designed a Del Rey bag inspired by Lana del Rey: 

Ortaya zamansız, sade formlu, aynı anda hem retro hem de modern bir çanta ortaya çıkmış. Satışa sunulan renkleri itibariyle de hemen her kıyafetle uyum sağlaması mümkün. Fiyatı 1250$.
And a timeless, simple & chic, retro and modern design at same time came out. With those colour options it can be a nice everyday bag. Its price is 1250$.

Lana Del Rey tabi ki hemen -Mulberry defilesi öncesi- çantasıyla görüntülenmiş ve çantanın eski Hollywood stiliyle modern stilin karışımı tarzındaki tasarımına bayıldığını, çok onur duyduğunu belirtmiş!
And for sure she is carrying her bag -right before Mulberry show- and said that she loved the mix of old school Hollywood and contemporary style and she is honoured!

Bu çanta it-bag olur mu bilemem de Lana del Rey çoktaan it-girl oldu! Söyleyin bakalım sevdiniz mi bu çantaları? :)
I don't know if this bag can be an it-bag but Lana del Rey already became it-girl! Now tell me, whether you liked it or not :)

5 yorum:

shoeshine* dedi ki...

Bir çantası eksikti o da oldu:) 5-6 ay içinde nasıl fenomen haline geldi bu kız anlamak mümkün değil. "From zero to hero" dedikleri böyle bir şey olsa gerek:) (severim kendisini o ayrı)

fashion meets art dedi ki...

i like the bag. it's stylish and classy. but in don't know it it becomes an itbag....
but i love lana and her voice!
:)
kisses
maren anita

visit me if you have a second
FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

What's Next dedi ki...

@shoeshine; hahah yakında daha neler neler çıkar kim bilir :D anlamak mümkün aslında, medyanın gücü diyelim biz ona ;)

@fashion meets art; i also liked it but i love lana and her voice much more :)

Duygu Senyurek dedi ki...

Himm gayet guzelmis

BÜTÜ dedi ki...

ben çok beğendim bu çantaları da !!! :)