26 Şubat 2012 Pazar

The Last Goodbye of Raf Simons

Milano Moda Haftası'nın en çok konuşulanlarından biri şüphesiz Raf Simons'ın Jil Sander'dan ayrılması, Jil Sander'ın markasının başına yeniden geçmesi ve Raf Simons'ın Dior'a geçeceği dedikodusu olacak.. Dior meselesi kesinleşmeden Raf Simons'ın Jil Sander için hazırladığı son koleksiyon için eklemek istediklerim var:
The goodbye of Raf Simons and the comeback of Jil Sander to her brand again will be the most spoken topics of MFW. And don't forget those rumors about Raf Simons will be the next designer of Dior.. And just after the last collection of Raf Simons for Jil Sander, I have things to say:

Koleksiyonda kırmızı, siyah ve biraz da metalik tonları görsek de genel olarak açık tonlar (pembe, krem, pudra, beyaz, lila) ağırlıktaydı..
We also saw red, black and a bit of metallics in the collection but generally light shades like pink, cream, powder, white and lilac was common..

Uzakdoğu'da yasın rengi beyazdır, siyahın tam zıttı olarak. Sanki bu defilede bir yas tutma gibiydi. Bilemiyorum, ortam bana bu tür bir çağrışım yaptı, tamamen kendi yorumum :)
At Far East the colour of mourning is white, as an opposite of black. This show was like a mourning ceremony. I'm not sure but the atmosphere made me think of this, this is totally my interpretation :)

Detaylara inersek saç & makyajı çok çok beğendim!
And hair & make-up details that I totally loved!

Ve defile gözyaşlarıyla sona erdi.. Duygulanmadım desem yalan olur ;)
And the show ended with tears.. If I tell you that it didn't touch, it'll be a lie ;)

kaynak/ source: stylecave

7 yorum:

Buse | OH HAPPY STUDIO dedi ki...

ne kadar guzel renkler kullanmis :]

BeTwin Us dedi ki...

Çiçek bahçesi gibi bir defile olmuş en doğal tonlar, soft pembe kadar kırmızının çarpıcılığı da ön planda çok beğendim canım :)

Hamide... dedi ki...

pembenin o tonunu çok seviyorum çok güzel bir defile ve parçalar...

chfashiontrend dedi ki...

ürettikleri nedeni ile mutluluk gözyaşları dökmek ne kadar güzel duygu!

Curcunam dedi ki...

Bayıldımm resmen! bu ara ilgilenemiyorum hiç bir şeyle :( Ne kadar güzel görünüyor !!

FashionOnBoard dedi ki...

Raf Simons Jil Sander'a ne kadar da yakisan bir tasarimciydi. Son koleksiyonu da tek kelimeyle ha-ri-ka! O pastel paltolarin hepsini hepsini hepsini istiyorum =)

girlshygirlguide dedi ki...

ağlama çocuğum aglama evladım sanki mango ya gidiyor salak dior a geçiyorsun işte =D