7 Ocak 2012 Cumartesi

Ladurée for Sephora

Makyaj dünyasının görüp görebileceği en lezzetli işbirliği geliyor sanırım! Ladurée, Sephora'yla birlikte bir makyaj koleksiyonu hazırlıyor! 2007 yılında yine bir işbirliği yapmıştı bu iki marka ancak cilt bakım ürünleri hazırlamışlardı..
Here comes some delicious news about make-up world! Ladurée and Sephora are going to release a make-up line, in 2007 they also made a collaboration for skin care products..

  
Ürün fotoğraflarından birkaçı:
Some product photos:

 
Face Color Rose Ladurée (3 shades)

 
Cream Cheek Base (5 shades)

 
 イメージ 6
Pressed Cheek Color (20 shades)

Bu ürünlerin dışında fondöten, pudra, kapatıcı ve çeşitli makyaj bazları olacakmış. Ayrıca koleksiyonda cameo deseni de çokça kullanılmış :) Can alıcı kısma gelecek olursam koleksiyon tüm dünyada 2012 sonbaharında satışa çıkacakmış! (Şubat ayında Japonya'da)
Except these, there will be foundation, powder, concealer and various bases in the collection. And cameo detail have been used a lot :) The most important part is the collection will be avaliable in Fall 2012! (at Japan in February)

4 yorum:

Shopaholic dedi ki...

Muhteşem bunlarr!!!

FashionOnBoard dedi ki...

Wow supermis!! Buraya da gelir insallah =)

http://fashiononboard.blogspot.com

Grace dedi ki...

sonuncusuna bayıldım cameo cameo :)

What's Next dedi ki...

@Shopaholic; katılıyoruum!

@Fashiononboard; tüm dünyada satışa çıkacakmış, Karl Lagerfeld & Sephora işbirliği de Türkiye'ye geldiğine göre, bunlar da gelir bence ;)

@Grace; cameo'ları ben de çok seviyorum, çok asil değiller mi? :)