12 Ocak 2012 Perşembe

Best Of - People's Choice

Dün People's Choice ödül töreni gerçekleşti ama işin bizi (en azından beni) daha çok ilgilendiren kısmı kimlerin neler giydiği.. İşte karşımda favorilerim:
Yesterday was People's Choice Awards, I'm (and I think you too) more interested in what they wore.. I just made a post of my favourite ones:

Jennifer Morrison en favorim! Bugüne kadar hep hatalı seçimler yapıyordu, hem kıyafet hem de makyaj konusunda. Ama mükemmele ulaşmış bu sefer :) Oscar de la Renta elbisesine bayıldım, makyajı & saçı çook yakışmış ;)
Jennifer Morrison was the best! She was always making some mistake at dressing or make-up but this is the real perfection :) I really loved her Oscar de la Renta dress, her make-up and hair also look good ;)

Vanessa Hudgens'ın bir gün favorilerim arasına gireceğini hiiç düşünmemiştim, sürpriz oldu :) İlk defa ya elbisesi saten / aldığı kiloları gösteren ve ya aşırı abartılı bir model seçmemiş.. Jenny Packham elbisesi çok yakışmış!
I couldn't imagine that Vanessa Hudgens will be on my fave list someday, this was a surprise :) For the first time she didn't show any fat or came up in a ridiculously mixed prints.. Dress: Jenny Packham.

 
Ginnifer Goodwin'in neon pembe Roksanda Ilincic elbisesi, Jimmy Choo ayakkabıları da favorilerim arasına girdi! Değişik elbise kesimini gayet güzel taşımış :)
Ginnifer Goodwin's neon pink Roksanda Ilincic dress, Jimmy Choo heels are also on my fave list! She can carry the different shape of the dress :)

Ve bir Cengiz Abazoğlu tasarımını tekrar Lucy Hale'in üstünde görüyoruz.. Elbise şahane, Cengiz Abazoğlu'na da bu başarısı için tebrikler ama aşırı platformlu topuklular Lucy Hale'in bacaklarını feci kalın göstermiş ve saçlarını beğenmedim :(
Congrats to Cengiz Abazoğlu for his design and success but I'm sorry for Lucy Hale, because her hair looks so carelessly done and those heels show her legs much more fatter :(

 Benim listem böyle, siz kimleri beğendiniz?
That's all from my list, how about yours?

3 yorum:

ozax dedi ki...

jennifer morrison'un ayakkabıları kötü ama, ya da ben sevmedim.Vanessa Hudgens'ın elbisesinin kuyruğu çok uzun ama elbise güzel.kaley cuoco da çok şıktı bence

rebeltakipte dedi ki...

Gecede Cengiz Abazoğlundan bir elbise görmek beni en mutlu eden şeydi bu ödül töreninde :)

What's Next dedi ki...

@ozax; belki o elbise için biraz kaba bir model olmuş, yine de çok çok alakasız bir model seçmediğini düşünüyorum.. kaley cuoco birkaç elbise giymiş, gecenin sunucusu olduğu için artık hangi elbisesini kast ediyorsun bilemiyorum :D

@rebeltakipte; kesinlikle! lucy hale elbiseyi daha iyi taşıyabilseydi (sırt dekolteli cengiz abazoğlu elbise gibi) çok çok daha güzel olurdu ama :)