16 Aralık 2011 Cuma

Yeni Yıl Mimi

Mia beni mimlemiş! E haliyle pek bi mutlu oldum hihih :) Konumuzda şahane: Yeni yıldan istediğimiz 12 şey.. Ardından da 12 blogger'ı mimliyoruz.

1- Bence hayattaki en en en önemli şeylerden biri neşemizi kaybetmemek. Evet, her günümüz güzel geçmeyebilir ama yarının güzel geçeceğine dair inancımızı kaybedersek olmaz.. Son iki yıldır ne zaman bir şeyler dilemem gerekse içimden neşeli bir hayat diliyorum :)

2- İtalyanca öğrenmek istiyorum! Dil konusunda gerçekten maymun iştahlıyım.. Rusça'ya başlamıştım, alfabesi zor diye vazgeçtim; sonra İsveççe'ye taktım bir dönem, baktım telaffuz edemiyorum İtalyanca'ya mı başlasam Fransızca'ya mı dedim: İtalyanca kazandı :)
 
3- Polimoda'nın yaz kursuna gitmek istiyorum. Fashion Design bölümüne tabii ki :) Bir de Floransa'da bir ay geçirmek, ooh la la!

4- Daha fazla zaman. Zaman o kadar hızlı geçiyor ki.. Artık okumak istediğim tüm kitaplara, seyretmek istediğim tüm filmlere, buluşmak istediğim tüm arkadaşlara ve uyuyarak çarçur etmek istediğim dakikalara kavuşmak istiyorum :)

5- Gardrobumu genişletmek, konu alışveriş yapmak olunca yetmiyor :D Hem hala "of giyecek hiçbir şeyim yok!" dediğim günler var, olacak iş değil.. Şu beğenip de alamadıklarımda dönüp dolaşsa bir şekilde dolabıma girse? :)

6- Lomo makine istiyorum! Diana olur, Holga olur.. Güzel güzel fotoğraflar çekmek istiyoruum :)

7- Kilo vermek istiyorum, evet. Herkes gibi :) Madem her şeyi dilemekte özgürüz yiyim yiyim kilo almiyim hatta çok kolay kilo veriyim istiyorum, olur mu? :D

8- Yurtdışına gitmek, bol bol gezmek istiyorum. İtalya, İskandinav ülkeleri, Hollanda, İspanya, Fas falan merak ettiğim yerler.. Sırf bu kadar değil bu liste tabii, çok ülke var görmek istediğim :)

9- Vespa ve bir de Vosvos istiyorum! Tabi ikisini de kullanmayı öğrenirsem çook daha iyi olur :D

10- Gördüğüm rüyaları unutmamak istiyorum, çok sinir oluyorum unutunca çünkü. Kalkıyorum aa ne kadar ilginç diyorum, arkadaşıma/anneme/babama anlatmaya karar veriyorum ki puff, unutmuşum..

Listenin son sıralarını klişelere ayırıyorum:
11- Huzur!

12- Sağlık! Kaybetmeden değerini bilemiyoruz gerçekten, aslında çok çok önemli, inanmıyorsanız bir bilene sorun.. :)

Dileklerimin sonuna geldik, işte şimdi mimliler:

6 yorum:

ALIŞVERİŞ DANIŞMANI dedi ki...

Sanırım bu 12 maddeyi ben de istiyorum. Güçlerimizi birleştirirsek belki olur ne dersin?:)

http://alisverisdanismani.blogspot.com

What's Next dedi ki...

@Alışveriş Danışmanı; inanırsak olur, çok da güzel olur bence :)

Curcunam dedi ki...

ne güzel mim böyle buuu çok teşekkür ederimm canımm en kısa zamanda hazırlıcam aslında bir çoğu aynı denilebilir özellikle yemek kısmı hahah :))

luzumsuzisleruzmani dedi ki...

teşekkürler canım beni de hatırladığın için :) istediğim o kadar çok şey var ki,sıralayalım bakalım :)

Alışveriş Manyağı dedi ki...

bence italyanca kararında çok iyi bir seçim yapmışsın ben de 2 buçuk yıldır italyanca öğreniyorum okulumda ve çok zevkli bir dil :)

---!Fashion Passion!--- dedi ki...

cok güzel cevaplar, mim için teşekkürler en kısa sürede cevaplıcazz:DDD