29 Aralık 2011 Perşembe

Flashback

 Bugün flashback yapıyorum ve taa o güne 2010 yılının son gecesine dönüyorum. Tüm yaptıklarımız hala aklımda, sanki üstünden kopkoca bir yıl geçmemiş gibi.. Eh o zamanlar bir blogger değildim, "ne giydim" çekimim yok ama üstümde siyah bir t-shirt, altın rengi kaplamalı kot ve siyah, arkası altın yazılı bir hırka olduğunu hatırlıyorum. Kolyem yine altın rengi.. Metalik kot tanıdık geldi değil mi? Gördüğünüz gibi trendler hep benim başımın altından çıkıyor!
Today I'm back in the last day of 2010. It doesn't feels like it has been a year.. At those times I wasn't a blogger yet, so I don't have any "what I wore" shoot but I can remember what wore: A black t-shirt, golden coated jeans and black-gold cardigan. My necklace is golden too.. Metallic jeans are pretty memorable, aren't they? As you see I set the trends!

Bakalım 2012'ye girerken üstümde neler olacak ve hangi trendi sizin başınıza dolayacağım ;) Öyleyse söyleyin bakalım 2012 yılında neler trend olsun isterdiniz? :)
What I'm going to wear "that day" and what you are going to wear in 2012, is a mystery ;) But tell me now what you like to see as trends in new year? :)

5 yorum:

Mia Wallace dedi ki...

ve saçların ne akdar daha kısaymış mesela :)

Modagrafya dedi ki...

Puantiye devam etsin, ayrıca her yerde kadife olsun isterdim:) Bu yılbaşın da çok güzel geçer umarım, nice yıllara:)

lucia m dedi ki...

LOVE your blog!
www.aroundlucia.com
www.aroundlucia.com

What's Next dedi ki...

@Mia; mesela :) hmm bakınca ben de aynı şeyi farkettim ama o boylara da geri dönebilirim açıkçası :)

@Modagrafya; hihih çok teşekkür ederim, sana da mutlu bir yıl diliyorum şimdiden :)

@lucia m; thanks!!

Hamide... dedi ki...

benim bu yıl aldığım herşey yeni yılda trend olsun diyoruumm :DD